Arama sonuçları: *

1. A

2 laptop arasında çok kararsız kaldım

Merhaba aşağıdaki 2 laptop arasında kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim https://ty.gl/3ewal6zxi8 https://ty.gl/ma4iuhfowg Excaliburun artısı rtx 4060 oluşu 2tb ssd ve 32 gb ram Asusun artısı ise kasa, soğutma kalitesi ve 300hz ekran Daha önce eski kasa excaliburum vardı ve baya...
  2. A

Ekran pinimi nasıl öğrenebilirim

Merhaba ASUS X550V model bir laptopum var ve ekranını değiştirmem gerekiyor, internette asus x550v için hem 30 hem de 40 pin lcd ekranlar var ekranımın kaç pin olduğunu nasıl anlayabilirim?
  3. A

Pasaport ve Vize fotoğrafı

Okulumu bitirmek için mecburen döneceğim, eğitim amaçlı gittiğim bir ülkede iş bulup kalmama izin vermezler sanırım
  4. A

Hocam Erasmus ile gidiyorum Haziran 2022'de mecburen döneceğim ;(
  5. A

Merhabalar, Şubat civarı yurtdışına çıkacağım ve vize alacağım. Pasaport için biometrik fotoğraf çektirdim. Pasaportta kullandığım fotoğrafı vize başvurusunda kullanmamda sakınca var mıdır? Farklı olması gerekiyor mudur yoksa aynısını kullanabilir miyim?(vize standartlarına göre kırpılacak)
  6. A

Hoparlör/kulaklık sorunu

Merhaba dostlar. Yaklaşık 2 aydır bilgisayarımda ses konusunda bir sorun var. Bilgisayar kapalı iken kulaklığı taktığımda pc açılınca kulaklıktan ses geliyor ancak pc açıkken kulaklığı tak çıkar yaparsam asla kulaklığa geçmiyor sesi hoparlörden veriyor yani kulaklıktan ses almam için pcnin...
  7. A

Laptop Hoparlörden ses gelmiyor Asus x550v

Merhaba Asus x550v model bir laptop kullanıyorum kulaklık takılıyken ses geliyor ancak kulaklığı çıkarttığımda ses gelmiyor nasıl düzeltebilirim? ilk ss kulaktık takılı iken 2.si kulaklığı çıkartınca
  8. A

Hangi Hyper X'i tercih etmeliyim

Amazon'da HyperX Cloud Stinger 430 tl'ye düşmüş ancak 2 model olarak satılıyor. Birisinin kodu HX-HSCS-BK/NA diğerinin kodu HX-HSCS-BK/EE .Bu ikisi arasındaki fark nedir fiyatlar aynı 1611280223...
  9. A

350-400 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

Razer Kraken X Logitech G332 Hyper X Cloud Stinger Core arasından hangisini tercih etmeliyim sence
  10. A

HANGİ KULAKLIĞI TERCİH ETMELİYİM

https://www.akakce.com/siparis/?p=557336278&ref=akakce&v=1.84.2&z=125
  11. A

HANGİ KULAKLIĞI TERCİH ETMELİYİM

Merhaba oyun amaçlı kulaklık alacağım ancak kararsız kaldım bütçem 350-450 tl civarı 450'nin de üstüne çıkmak istemiyorum Aklımdaki modeller; Corsair Hs35 Razer Kraken X Logitech G332 Hyper X Cloud Stinger Core bunlardan hangisini tercih etmeliyim veya sizin önereceğiniz başka bir kulaklık var...
  12. A

Ben de 2 yıl önce everest mouse kullandım ve malzeme kalitesi çok kötü geldi, sadece bu 2 seçenek arasından hangisini tercih etmeliyim kraken x mi arctis 1 mi
  13. A

Merhaba bütçem belirttiğim gibi Razer Kraken X ve Steelseries Arctis 1 arasında kaldım sizce hangisini tercih etmeliyim
  14. A

İnternete Giremiyorum

Proxy ile ilgili sadece bu kısım var
  15. A

İnternete Giremiyorum

Daha dün hiçbir sıkıntı yokken bugün Chrome'a girdiğimde hata vermeye başladı ve Opera'da da aynı hatayı alıyorum. Şu anda sadece Edge çalışıyor.Vpn yok dns ayarım default hiç dokunmadım ve tarih saat ayarım güncel.Chrome sertifikalarına girdiğimde daha önce sertifikalar vardı ancak şu anda o...
  16. A

Oyunlar aniden donuyor

s
  17. A

Oyunlar aniden donuyor

Bildiğim kadarı ile almadı ramleri de test ettim onlarda da sorun yok başka bir harddisk takıp deneyeyim en iyisi
  18. A

Oyunlar aniden donuyor

Hayır normal taradım 2.5 saate yakın sürdü hiç kırmızı nokta çıkmadı
  19. A

Oyunlar aniden donuyor

Hd tune ile taradım bir problem bulamadı
Top Bottom