Arama sonuçları: *

1. MrTurkim

Intel Core 2quad q8300 2.5ghz işemci O.C

Peki dark freeze x94 yerine x120 hangisini önerirsin arasında fark varmıdır ?
  2. MrTurkim

Gigabyte G41MT-ES2L anakart DDR3 8gb ram kaç olur en fazla sence
  3. MrTurkim

Merhaba arkadaşlar q8300 işlemci'ye dark freezer x94 takıp en fazla kaç ghz çıkar ?
  4. MrTurkim

GTX 1050 Ti mı RX 570 mi?

rx570 (y)
  5. MrTurkim

Sizce AMD mi yoksa NVİDİA mı?

Cep Dostu Amd (y)
  6. MrTurkim

Csgo 4:3 black bars Kasma Sorunu ?

Hasan Senin Dediğin black barsı kaldırmak Ben Black barsı kaldırmak istemiyorum neden fps'imin düştüğünü yönelik soru soruyorum
  7. MrTurkim

Öneri Bannerlord'u beğendiniz mi?

Şimdilik mount and blade warband'la idare ediyoruz ama pc alınca bannerlord kesinlikle alıcağım
  8. MrTurkim

Teşekkürler Denerim
  9. MrTurkim

Öneri GTA San Andreas da hatırladığınız hileler?

OHDUDE helikopter KANGAROO :D Mega Zıplamamı ne veriyodu
  10. MrTurkim

1650 super mi Rx 580 mi ?

Rx 580 daha iyi
  11. MrTurkim

Dizüstü Bilgisayarım Şarj Almasına Rağmen 0'Da Kalıyor!!!

Pil ayarlarını varsayılana sıfırlayınız. Güç sorun gidericisini çalıştırmanızı ve kontrol etmenizi öneririz. Başlat menüsünde arama kutusuna sorun giderici yazınız. Açılan menüden güç sorun gidericisini bulunuz. Sorun gidericisini çalıştırınız. Bunları Denedinmi Dostum ?
  12. MrTurkim

duşuk butceyle sizce bu pc alınrmı

Bence Fiyatına Bakıcak Olursak Başlangıç Olarak Harika Bir Sistem Rdr 2 Sistem Gereksinimlerine Bakıcak Olursak Senin Alıcağın Sistem Gereksinimleri Geçiyor Fakat İşemcin Biraz Düşük Kalıyor Ama Oyunu Oynayabilirsin
  13. MrTurkim

Merhaba Arkadaşlar Oyunu 16:9 1920x1080 Aldığım Zaman Cam gibi Kasma Sorunu Yaşanmıyor. Fakat ; Oyunu 4:3 1280x1024 black bars'a aldığım zaman kasma sorunu yaşıyor. Sorun Sizce Nedir ?
Top Bottom