Neler Yeni

Sizce AMD mi yoksa NVİDİA mı?

TeknoLore

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Baran Kuran
BÜTÇEYE GÖRE DEĞİŞİR AMA F/P AMD DERİM

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Bütçen iyiyse nvdia dan şaşma derim. (y) :D

SATUslu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mehmet can uslu
Verdiğin paranın hakkını herzaman verecek olan Amd dir

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
903
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime

Chitaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Canberk Altıkanat
sistem dizmek istiyorum ve hem fiyat hemde performans bilgisayarı olmasını istiyorum oyunlarda güzel fps alim ekran kartının uygulaması iyi ve kolay olsun ve ileride bu sistemi geliştirebileyim sizce hangisi?
Fiyat performans istiyorsan işlemici ve ekran kartını amd yap ben öyle yaptım ya da işlemci amd olsun ekran kartını nvidia al sistem daha güçlü olur.

Theay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Ensar AY
Bütçe konusundan problem yaşamıyorsanız nvidia öneririm sebebine gelirsek bir çok oyun özellikle online oyunlar nvidia iş birliği ile çalışıyor. saniye başına kare oranı oldukça fazla su gibi akıtır oyunu

MONOTAY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Çağlayan OTAY
Standart ev kullanıcısıyım öyle hata kodu alınca yada en ufak bir sorunda elim kolum bağlanır dersen biraz fazla ödeyip Nvidia, ben araştırmayı, kurcalamayı severim, bir hata olunca üstünden gelirim dersen daha az ödeyip Radeon al derim.

uuuuuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Uğur
İleride geliştirilebilecek bir sistem istiyorsan iyi bir anakart almalısın, f/p olarak amd daha uygun fakat orta seviye eski bir sistem toplamanın tavsiye etmem

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
sistem dizmek istiyorum ve hem fiyat hemde performans bilgisayarı olmasını istiyorum oyunlarda güzel fps alim ekran kartının uygulaması iyi ve kolay olsun ve ileride bu sistemi geliştirebileyim sizce hangisi?
Bütçeye göre değişit bütçrn yüksekse nvidea düşükse amd

Top Bottom