Arama sonuçları: *

1. E

Monitördeki garip davranan pixeller

Arkadaşlar benim monitörümde son 1-2 haftadır en alt pixel sırası renk değiştiriyor ve öbür pixellere uyum sağlayamıyordu. Bu sabah bilgisayarı açtığımda o pixellerin monitörün %10 una kadar çıktığını fark ettim ama bir salise düzgün bir salise bozuk gösteriyordu 2-3 dk sonra eski haline döndü...
  2. E

Yardım Farklı MHZ değerinde aynı ram'in dual channel'a etkisi var mıdır?

Merhabalar benim şu anda kullandığım sistemde 2. ve 4. ram slotunda 8+8 3000 MHZ CL16 ram bulunuyor. Bilgisayarıma 3200 MHZ ram alırsam 3. slota takacağım 3. slota taktığım ram 2. ve 4. slottaki dual channel'ı etkiler mi ? İleri zamanda 4. parçayıda tamamlamak istesem 1. slota 3200 mhz aldığım...
  3. E

HDD Bad Sector sorunu

Garanti belgesini kaybettim demiştimya şimdi hatırladım kargo kutusunda sadece harddisk vardı ne fatura ne garanti belgesi büyük ihtimal dediğiniz gibi olacak e fatura ile halledeceğim
  4. E

HDD Bad Sector sorunu

Fatura garanti olarak geçmiyor diye biliyorum.
  5. E

HDD Bad Sector sorunu

Tam 1 yıl 2 ay oldu alalı hepsiburadadan almıştım aynı zamanda satıcıda hepsiburada sistem yeni 2019 fakat hdd 2021 yılında alındı. Garantisi gelmedi ya da kaybettim inş sorun çıkartmazlar mağlum 500 liraya aldığım hdd 1024 tl olmuş.
  6. E

HDD Bad Sector sorunu

Bu HDD Regenator yaptığımda tam olarak ne olucak HDD ölmeyi kesicekmi yani kaybedeceğim tek şey yermi olacak ?
  7. E

HDD Bad Sector sorunu

Şuanda pc'de ssd hdd1 hdd2 takılı öbürkülerde sıkıntı yokken malesef 2tblık hdd bozuldu. Aldığım ürünlerin belgelerine baktım fakat hdd hariç bütün garanti belgeleri duruyor. Ve şuan bad sector olan hdd sürekli %100 kullanım yapıyor sebepsizce
  8. E

HDD Bad Sector sorunu

Bu sabahtan beri elektrik yoktu. Elektriğin gelmesi bir 9 saat falan sürdü fakat elektrik geldiğinde 0.1 salise geldi gitti aç kapa gibi bişey oldu. Bilgisayarı açtığımda ilk dakikalar sıkıntı yoktu fakat sonradan masaüstü sürekli kendini yenilemeye başladı ve kapandı. Bilgisayarı tekrar...
Top Bottom