Arama sonuçları: *

1. S

Avira Security'i Silemiyorum.

Denedim ama olmadi gorev yoneticinden dosya konumunu acip uygulamaya sag tiklayip revo uninstaller ile sil dedim sildi teşekkürler
  2. S

Admistators size yetki vermelidir degisiklik yapmak icin dior 1701598089 Bakiyorum
  3. S

Bunu denedim ama avira gozukmuyor gorev yoneticisi uzerinden dosya konumunu acip sildim herseyi sildi ama enpoint portection service silinmiyor uygulama hala devam ediyor calismaya
  4. S

Denedim ama enpoint protection sdk silinmiyor bu dosyada değişiklik yapabilmeniz icin administrators size izin vermelidir diyor uygulamalar ve ozelliklerde gorunmuyor
  5. S

Denedim ama avira security hala gozukmuyor ama gorev yoneticisi de aktif olarak calisiyor ve acabiliyorum
  6. S

Peki deniyorum
  7. S

8. S

Pc'imde kurulu olan antivirüs u Silemiyorum avira security denetim masasinda kaldir kisminda gorunmuor appdata kisminda silebiliyorum ama enpoint protection service silmek icin izininiz yok diyor silemiyorum
  9. S

Öneri Valorant açacak sistem önerisi

Hocam suan yani 500 liraya anca ram yada ssd alirsin onlarda fps arttirmaz yani
  10. S

Yayın için bilgi, sistemimde yayın açılır mı?

Hikaye tabanli oyunlar genelde grafik daha cok kullanir ama grafik kartiniz zaten yeterince uygun 2 sindende baslatabilirsiniz sorun olmaz
  11. S

Yayın için bilgi, sistemimde yayın açılır mı?

Upload 5 verirsen sabit kasmadan yapabilirsin sistemin yayin acabilir oyun yayini yapicaksaniz grakifli oyunlar oynarken islemciden fps oyunlarinda ekran kartindan baslatabilirsiniz
  12. S

Öneri Valorant açacak sistem önerisi

Suanlik yukseltme bencede idarelik kullan 6-7k ya valorant 100-150 fps pc dizersin
  13. S

Riot Vanguard Yüksek Cpu Cözümü

Valorantda oynarken arka planda islemcinin %50 sini kullaniyor vanguard valorantda fps sorunu yasiyorum cozum verebilcek varmi? - Vanguard silip yukledim düzelmedi - Oyunu silip yukledim duzelmedi - gorev yoneticisinden islemci cekirdek sayisini dusurdum baglanti hatasi ile oyundan atmaya basladi
  14. S

MHarici Ekran Kartimi Kullanamiyorum

Biosu kontrol ettim ama nerdeyse hic bisi yok biosda sadece sistem ozelliklerini gosteriyor 1700385632 Discordunuz varsa konusabilirmiyiz
  15. S

Merhaba dahili olan amd radeon R4 Harici olan amd radeon r5 m330
  16. S

HP 15-af102nt
  17. S

Ekran Karti Suruculeri Guncel Aygit yoneticisinden dahiliyi kaldirip hariciyi etkinlestirdim gorev yoneticisinde kontrol ettigim zaman ikiside gorunmedi Laptop Dahiliyi Kullandigi İcin Düşük Fps aliyorum Cozum verebilcek varmi
  18. S

Harici Ekran Kartım Çalışmıyor

Laptopumda dahili ekran karti kullaniyor ve oyunlarda dusuk fps sorunu ile karsilasiyorum Grafik ayarlari kismina baktim guc tasarufu ve performans modundada dahili ekran kartimi gosteriyor aygit yoneticisinden dahiliyi devre disi biraktim harici etkinlestirdim gorev yoneticisinden kontrol ettim...
  19. S

Harici Ekran Kartımı Nasil Aktif Hale Getirebilirim?

Malesef denedim suan cikmiyor
  20. S

Harici Ekran Kartımı Nasil Aktif Hale Getirebilirim?

Yaptim ama gorev yoneticisinden kontrol ettigim zaman 2 ekran kartida gorunmuyor
Top Bottom