Neler Yeni

Avira Security'i Silemiyorum.

Sylozr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Pc'imde kurulu olan antivirüs u Silemiyorum avira security denetim masasinda kaldir kisminda gorunmuor appdata kisminda silebiliyorum ama enpoint protection service silmek icin izininiz yok diyor silemiyorum

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
Pc'imde kurulu olan antivirüs u Silemiyorum avira security denetim masasinda kaldir kisminda gorunmuor appdata kisminda silebiliyorum ama enpoint protection service silmek icin izininiz yok diyor silemiyorum
Denetim masası program kaldırma ekran görüntüsünü atabilir misiniz

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
revo uninstaller kullanabilirsiniz bu program kaldırılamayan hata verilen gözükmeyen programları kaldırmaya yarar.

Sylozr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
revo uninstaller kullanabilirsiniz bu program kaldırılamayan hata verilen gözükmeyen programları kaldırmaya yarar.
Denedim ama avira security hala gozukmuyor ama gorev yoneticisi de aktif olarak calisiyor ve acabiliyorum

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Denedim ama avira security hala gozukmuyor ama gorev yoneticisi de aktif olarak calisiyor ve acabiliyorum
hocam görev yöneticisinden dosya konumunu açıp direk dosyalarının olduğu klasörü silmeyi deneyin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem ayarlarına girin, Uygulamalar ve özellikler kısmından Avira'yı bulun orda olması lazım

Sylozr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ek olarak görev yöneticisinden kapatıp öyle silmeyi deneyin açık olduğu içinde silinmez

hocam görev yöneticisinden dosya konumunu açıp direk dosyalarının olduğu klasörü silmeyi deneyin

Sistem ayarlarına girin, Uygulamalar ve özellikler kısmından Avira'yı bulun orda olması lazım
Denedim ama enpoint protection sdk silinmiyor bu dosyada değişiklik yapabilmeniz icin administrators size izin vermelidir diyor uygulamalar ve ozelliklerde gorunmuyor

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler

Sylozr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan
Bunu denedim ama avira gozukmuyor gorev yoneticisi uzerinden dosya konumunu acip sildim herseyi sildi ama enpoint portection service silinmiyor uygulama hala devam ediyor calismaya
Admistators size yetki vermelidir degisiklik yapmak icin dior

Bakiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,152
Üyeler
155,526
Son üye
burak0ruc