Arama sonuçları: *

1. ARINAYAR

2000₺ Bütçe Monitör Tavsiyesi

Çok güzel teşekkürler
  2. ARINAYAR

2000₺ Bütçe Monitör Tavsiyesi

Elimde 2000tl bütçe var.Monitör almayı düşünüyorum.Sizce hangisini almalıyım.Maks 2500tlye çıkabilirim.144hz olması iyi olur ve HDR falan olduğu için bu model dedim https://www.itopya.com/lg-238-24gn650-b-144hz-1ms-2xhdmi-dp-fhd-freesync-premium-gaming-monitor/
  3. ARINAYAR

Elimde 7600tl bütçe var r5 ve rtx 2060lı bir sistem

teşekkürler güzelmiş
  4. ARINAYAR

Elimde 7600tl bütçe var r5 ve rtx 2060lı bir sistem

Elimde 7600tl bütçe var r5 ve rtx 2060lı bir sistem toplar mısınız rica etsem ben toplayamıyorum :d Şimdiden teşekkürler
  5. ARINAYAR

RTX 2060lı r5 3500lü bu sistem nasıldır?

WD 250GB SN550 NVMe M.2 SSD (2400MB Okuma / 950MB Yazma) ile değiştirdim.
  6. ARINAYAR

RTX 2060lı r5 3500lü bu sistem nasıldır?

Bir sistem yaptım xbox series s rakibi sizce hangisi veya sistem parçaları nasıldır bu fiyata daha iyisi olur mu? https://www.itopya.com/VG5wWk1VNXFXWHBPYWsweU5EYzQzMzE=.share
  7. ARINAYAR

İkeada üretilen Renberget koltuk güzel midir?

Uzun süre türksit koltuk kullandım yeni eve taşındım ve oyuncu koltukları odama fazla geliyor ve günde 13 saat derse giriyorum ve masa başında 16 saat kalıyorum o nedenle sandalye ile çok vakit geçiriyorum bu nedenle çok terletmeyen ve rahat olması çok önemli ve bir modele bakıyorum. Sizce...
  8. ARINAYAR

1050 ti içinde bulanan pc var elimde satmak istesem kaç lira eder

Arkadaşlar elimde bu özelliklerde pc var. Sorunsuz satmak istesem ne kadar tutar.Hardiski veya Sddsi yok onu çıkartırım satarken ne olur ne olmaz diye ve tek ramli kaç lira olur birde bende 2 tane ram var arada kaç lira değişiklik olur.Mesajlarınızı bekliyorum. - AMD Ryzen 3 1300X Soket AM4...
  9. ARINAYAR

Elimdeki 2.5 yıllık pcye yeni donanım olarak ne eklenmeli?

hiç bir şey değiştirmesem sadece işlemci macunu değiştirmek ve ssd eklesem nasıl olur? 1601839052 1500tlye para koyup konsol almak istiyorum
  10. ARINAYAR

ileride derken kaç sene sonra mesela :D
  11. ARINAYAR

1500tl ama buna ssd parası dahil değil
  12. ARINAYAR

2.5 yıllık bir pc toplamam var.Ramlari yazın yenilendi 2side ve sdd yok onuda alıcam başka ne yapmalıyım sizce.(işlemci macunu değiştirilmedi) Pcyi daha 1 ay önce temizledim. SİSTEM ÖZELLİKLERİM - AMD Ryzen 3 1300X Soket AM4 3.5GHz 8MB Önbellek 65W 4 Çekirdek İşlemci - MSI A320M PRO-E...
  13. ARINAYAR

Hangi monitörü seçerdiniz?

bütçen varsa msi optix olanı öneririm
  14. ARINAYAR

150tl bütçe ile alınabilecek mouse önerisi

elimde 100tl var fakat bunu 150tlye artırabilirim mouse almak istiyorum.Elimde bir mouse vardı bozulduğu için yenisini almam gerekiyor sizin önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.Birde mağazadan alınabilen olursa daha iyi olur ama ince hesaptan falanda alırım.
  15. ARINAYAR

Toplanmış pcye yeni hdd veya sdd montajı nereden yaptırılabilir?

tamam kendim takmaya çalışırım olmazsa bilgisayarcıya giderim 1601451013 Tamamdır kendim denerim :d zaten taktıktan sonra ne yapıcağımı biliyorum
  16. ARINAYAR

Toplanmış pcye yeni hdd veya sdd montajı nereden yaptırılabilir?

İşte kablolara zarar verirsem ne olucak ve benim hdd yeri kasa arkasından falanmış kapatılmış üstü falan anlamadım da 1601450871 neden istemediğimi biliyorsunuzdur ama yanında durduğumda sıkıntı olmaz diyorsun
Top Bottom