Neler Yeni

Toplanmış pcye yeni hdd veya sdd montajı nereden yaptırılabilir?

ARINAYAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arın Ayar
Merhaba ben yeni hdd veya sdd alıcam pcye nasıl takacağımı bilmiyorum ve ben korkuyorum kablolarına zarar veririm diye.itopya,vatan bilgisayar gibi yerlerde taktırabilir miyim? Mahalle bilgisayarcılarına gitmek istemiyorum onuda eklemek isterim.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
La Vidalarla montajlayacan 1-2 kablo takcan bitcek.

ARINAYAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arın Ayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
La Vidalarla montajlayacan 1-2 kablo takcan bitcek.
İşte kablolara zarar verirsem ne olucak ve benim hdd yeri kasa arkasından falanmış kapatılmış üstü falan anlamadım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanında durduğun sürece mahalle bilgisayarcısında sıkıntı olmaz. Kendin izleyerek de yapabilirsin.
neden istemediğimi biliyorsunuzdur ama yanında durduğumda sıkıntı olmaz diyorsun

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
İşte kablolara zarar verirsem ne olucak ve benim HDD yeri kasa arkasından falanmış kapatılmış üstü falan anlamadım da

neden istemediğimi biliyorsunuzdur ama yanında durduğumda sıkıntı olmaz diyorsun
Kablolara zarar vermezsin. Verirsende harbi dünyanın en beceriksiz insanısındır tabiri caizse.

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,526
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Çok zor bir işlem değil bence. Video izleyerek yapılabilir. Ya da @Yasinn 'in dediği gibi yanında durursan yapabilir. Ama güvenilir bir bilgisayarcı olsun :D

fieryz

80+ Titanium
En İyi Cevap
29
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,050
İsim
Ömer
Steam
fieryz
Disk takmak çok basit bir işlem, kablolara yanlışlıkla zarar vermen çok düşük bi' ihtimal.

ARINAYAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Arın Ayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tamam kendim takmaya çalışırım olmazsa bilgisayarcıya giderim
Çok zor bir işlem değil bence. Video izleyerek yapılabilir. Ya da @Yasinn 'in dediği gibi yanında durursan yapabilir. Ama güvenilir bir bilgisayarcı olsun :D

Disk takmak çok basit bir işlem, kablolara yanlışlıkla zarar vermen çok düşük bi' ihtimal.
Tamamdır kendim denerim :d zaten taktıktan sonra ne yapıcağımı biliyorum

Baturalp2608

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Baturalp2608
Merhaba ben yeni HDD veya sdd alıcam pcye nasıl takacağımı bilmiyorum ve ben korkuyorum kablolarına zarar veririm diye.itopya,vatan bilgisayar gibi yerlerde taktırabilir miyim? Mahalle bilgisayarcılarına gitmek istemiyorum onuda eklemek isterim.
ben buny izleyerek hdd montajını yaptım

Top Bottom