Arama sonuçları: *

1. B

Parrot OS PenTest vb. eğitim seti önerisi

ilk olarak parrot os la kali linux araçları aynıdır soyliyim bazı farklılıklar var oda kali linux her sürümünde toolları es geçiyorde denenebilir kali linux tools kullanmak istiyorsan ilk olarak ingilizce önemi çeviri işini halleder sana burdan kaynak vercem istedigini yap...
  2. B

wifi görüyor ama bağlanmıyor

network-manager olmuyor o eskide kaldı virtual box kurmasan daha iyidi vmware kullan service NetworkManager olcak bu arada wifi kartını seçtiginden emin ol dualboot kullan hepsinden kurtul
  3. B

XMP açtım ama yinede 2133 gösteriyor

yaptım gercekten teşşekur ederım yardım ettıgınız için ramı yandakı slota taktım yenıden başlattım ve oldu şuan gozukuyor
  4. B

onceden yaptıgımda oluyor du ama şimdi profili seçiyorum kaydet cık dıyorum bilgisayar kendını kapatıyor
  5. B

6. B

apu sistem kullandıgım için 2 gb ekran kartı alıyor
  7. B

2133 YAZIYO 1599754010 EVET ORASIDA BOŞ
  8. B

baktım ama bir şey bulamadım yazmıyo
  9. B

baktım ama boş olarak gozukuyor bir şey yazmıyor 1599748110 ,
  10. B

Arkadaşlar xmp açtım ama yinede 2133 gösteriyor ramim ddr4 8gb 3000 mhz ama yinede olmuyor yardım edermisiniz bios um güncel anakart a320 s2h ryzen 3 3200g 650watt psu gskill 8 gb 3000 mhz ram
  11. B

AMD Ryzen 3 2200G Hangi İntel Nesline Tekabül Ediyor ?

i3 Tarafı
  12. B

Kali Linux renk bozulması

Ben ubuntu kullanıyordum vmware uzerınden ubuntuyu dualboot yapmak ıstedım kurdum hıc sıkıntı yoktu gırdı hiçbir sıkıntı olmadı ama yenıden başlattıgımda renk bozulması oldu bazı yerlerde ekran bırbırıne gırdı. bende ubuntuda sıkıntı olmustur dıye dusundum ve kalı linux dualboot ettım ama yine...
  13. B

abi 1300 tl ye alınacak en iyi ekran kartı hangisi ?

rx 570 alabilirsin
  14. B

Monitörümün menüsüne giremiyorum

onu nasıl acacagından bahsedeyım monitoru kapat sonra menu ile kapatma tusuna basılı tut acılcaktır
  15. B

Monitörümün menüsüne giremiyorum

ekran kartını guncellediysen sagtıkla radeon yerıne gel ayarlara gel ekran olan yere bas orda var
  16. B

V3.5 Performans sorunu

neden acaba oyle yapsan fps 5 6 yukselır bırde kablonun kalın olması lazım uzatma kullanıyorsundur buyuk ihtimal yoksa ınce kabloda fazla güç çekemez
  17. B

Bilgisayara bağlı olan usbler kopuyor yardım ederseniz sevinirim.

mavi girişli yere takmıssındır siyaha al bendede oldu takılı kalıyodu
  18. B

YENİ SİSTEMDE BOOT ETMEME SORUNU

monitorde bi sıkıntı varmı sence yada statik elektirik de olabilir
  19. B

epic games hesabım çalındı

yaptıysan alırsın telefonuna mesaj gelcek ordan yapcan şifremi unuttumde telefonu seç mail şifresini degiştir bu arada şifren kolaymıydı yoksa oltayamı geldın
  20. B

V3.5 Performans sorunu

reis ram 3000mhz demıssın ama 2800 de calısıyo demıssın biosa girip xmp ayarını yapman lazım bios profil felan der oralara bak
Top Bottom