Neler Yeni

epic games hesabım çalındı

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf baluk
herkese merhaba ben bir sabah uyandım ve bir e posta aldım epic games hesabının şifresi değiştirildi diye ben hesabı kimseye göstermeden sadece gta 5 almak için girip çıktığım hesap çalınmış şifre sıfırlamaya çalışıyorum olmuyor sizce ne yapmalıyım

ByPass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kadircan Yilmaz
iki faktorlu dogrulama yaptınmı telefonla olanı

ByPass

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kadircan Yilmaz
yaptıysan alırsın telefonuna mesaj gelcek ordan yapcan şifremi unuttumde telefonu seç mail şifresini degiştir
bu arada şifren kolaymıydı yoksa oltayamı geldın

Chry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
E-posta hesabın çalınmadığı sürece hala bir şansın var. E-posta kullanarak hesabının şifresini yeniden değiştirebilirsin. Şifrende büyük harf, küçük harf, rakam ve özel işaretler kullanmanı tavsiye ederim. Bol şans!

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
E-posta hesabın çalınmadığı sürece hala bir şansın var. E-posta kullanarak hesabının şifresini yeniden değiştirebilirsin. Şifrende büyük harf, küçük harf, rakam ve özel işaretler kullanmanı tavsiye ederim. Bol şans!
Epic'in güvenliği pek iyi değil, hesabı çalmak için e-postaya da ihtiyaç yok. Benim Steam hesabım 2 aşamalı doğrulama fln açıkken telefon numaram epostam fln tamamen değiştirilerek çalındıydı, ama kullandığım kart fln sayesinde steamden alabildiydim geri

Chry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Talha
Epic'in güvenliği pek iyi değil, hesabı çalmak için e-postaya da ihtiyaç yok. Benim Steam hesabım 2 aşamalı doğrulama fln açıkken telefon numaram epostam fln tamamen değiştirilerek çalındıydı, ama kullandığım kart fln sayesinde steamden alabildiydim geri

Epic Games'in güvenlik açıkları şu sıralar meşhur zaten. Ben şahsen Epic Games kullanmıyorum. :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Yusuf baluk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şifre değiştirmeye çalışıyorum bir hata oldu diyor çıldıracam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bedava oyun vermese hesap bile açmazdım sadece bedavaya oyun almak için açıyorum uygulamayı :D
normalde hesabım var fortnite oynuyordum eskiden
Mesaj otomatik birleştirildi:

yaptıysan alırsın telefonuna mesaj gelcek ordan yapcan şifremi unuttumde telefonu seç mail şifresini degiştir
bu arada şifren kolaymıydı yoksa oltayamı geldın
kolay sayılır

owl.zfg

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,514
İsim
Mertcan
Geçmiş olsun aga desteği varsa onlarla iletişime geçmeye fln çalış

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR