Arama sonuçları: *

1. serhat.gkce

Yardım Steel Series Arctis 9 Kullanan varmı ?

Arkadaşlar biryerden gerçekten ucuza 0 Steel Seriesd Arctis 9 Wireless aldım ürün geldi bilgisayara bağlantısını falan yaptım hiçbir sorun yok bilgisayarda kablosuz ve bluetooth cile bağlanabiliyorum .Telefona gelince ise 3 telefonda denedim fakat Telefonlardan Bluetooth olarak kulaklığı...
  2. serhat.gkce

Sıvı Soğutma Problemi

Arkadaşlar ben kendi kasamı topladım sorun yok çalışıyor son parça olarak sıvı soğutma aldım fanlarda çalışıyor ama ne pompadaki ne fanlardaki ışıkları yakamıyorum.Nedeni nedir nasıl bir çare buluruz ? Anakart: GIGABYTE B450m s2h v2 Üzerinde gördüğüm ve anladığım üzere argb,rgb,rainbow,5V+...
  3. serhat.gkce

Masaüstü PC şarjlı olabilir mi

Dostum bende yok ben kullanmadım hiç kullanım ömürleri nasıl bilgim yok malesef
  4. serhat.gkce

Hocam kaç saat gittiği sizin bilgisayarınızın donanımı vs gibi bileşenlerinizle ilgili en düşükleri 5 kilo civarından başlıyor https://www.akakce.com/kesintisiz-guc-kaynagi/en-ucuz-powerboost-650va-b-650va-line-interactive-led-ekran-ups-fiyati,1502091975.html
  5. serhat.gkce

Kesintisiz Güç Kaynakları var içlerinde akü tarzı bir güç depolama cihazı var elektriklerin gittiğinde ordan devam edebiliyorsun mesela güç vermeye.
  6. serhat.gkce

Arkadaşlar dizi öneriniz var mı?

İstediğin türde değil belki ama GOTHAM bir bak derim aşırı sürükleyici Batman'ın çocuklğundan itibaren büyüyüp Batman oluşunu anlatıyor
  7. serhat.gkce

Gamepower warcry satıp ne almalı?

Dostum bütün benzer kasaları biliyorum fakat artık iş kişisel hırsa döndü resmen 5 gündür kafayı yedim illa Gamepower olacak o kasa :)
  8. serhat.gkce

Yok hocam hiçbir yerde stok yok yani inan bana asya pazarına bile gittim geldim yok ha yok ,Ne yaptılar ürünü tetikçi tutup ortadan mı kaldırdılar falan hiçbiryerde en ufak emaresi bile yok küçük olanı var sadece
  9. serhat.gkce

O kasaya ihtiyacım var dostum deli gibi arıyorum düşünsene forumlarda bile o kasayı kovalıyorsam sence nerelerde arıyorumdur kasayı :cry:
  10. serhat.gkce

Dostum hala satılık mı kasa ?
  11. serhat.gkce

Gamepower warcry SOĞUTMA

Dostumhala satılık mı kasa ?
  12. serhat.gkce

Custom Sıvı Soğutma (Nasıl Yol İzlemeliyim)

Arkadaşlar ben kasama custom sıvı soğutma sistemini uygulamak istiyorum Kasam GamePower Warcry Modeli Ekran Kartım RTX2060super Isınmasından dolayı vs değil sadece istediğim için yaptırmak istiyorum hoşuma gidiyor benim Nasıl bir yol izlemeliyim ? Hangi markaları önerirsiniz ? Neyden uzak...
  13. serhat.gkce

1000₺ Tercihen Bluetooth Ses Kalitesi İyi Gaming Kulaklık

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 1000₺ Bazında Tercihen Bluetooth fakat kablolu da sorun olmaz Yatağıma uzanıp film izleyebileceğim Kafamı ağrı yaratmayacak Ses kalitesi iyi Uzun ömürlü Konforlu ve güzel kullanımı olan bir kulaklık arayışındayım Kullanım alanım oyun-günlük kullanım-çizim
  14. serhat.gkce

Yardım 3 monitör olayı nedir nasıl oluyor ?

Dostum şöyle oluyor ki önce ekran kartın olmasa da anakart üzerindeki ekran çıkışlarından alabilirsin kaç adet varsa artık Ekran kartı çıkışları dediğim (VGA/HDMI/DISPLAYPORT/DVI VB.) Anakartına göre bunlar değişiklik gösterebilir. Kasadan 1.ekran çıkışından çıktın 1. monitöre girdin Kasadan...
  15. serhat.gkce

500₺ - 1500₺ Ergonomik Mouse

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 500₺ - 1500₺ Arasında Ergonomik olarak elimi/bileğimi yormayacak Suya Dayanıklı / Su Geçirmeyen Uzun ömürlü Konforlu ve güzel kullanımı olan bir mouse arayışındayım Kullanım alanım oyun-günlük kullanım-çizim Kablolu veya Kablosuz olması farketmiyor. Varsa...
  16. serhat.gkce

500 -1500 ₺ Multimedya Mekanik Klavye Önerisi

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 500₺ - 1500₺ Arasında Multimedya Tuşu (Ses,Video Kontrol düğmeleri/tekerleği) olan Suya Dayanıklı / Su Geçirmeyen Uzun ömürlü Konforlu ve güzel kullanımı olan bir mekanik klavye arayışındayım klavye - mouse set de olabilir. Kullanım alanım oyun-günlük...
  17. serhat.gkce

Yardım Bu Sistem Sorun Yaşatir Mi ? (detayli Bi̇r Şeki̇lde Anlattim)

Malesef hocam 1000 tl idi ben baktığımda yıllar sonra aynı kasayı 3000 tl ye görmek üzüyor :)
  18. serhat.gkce

Hocam benim yaklaşık 3 yıldır istediğim kasa modeli GamePower Warcry şuanda stok sorunu var sanırım baktığım firmalarda ürün bulamıyorum bende yok yani şuanda warcry fakat çok araştırdım biliyorum alttaki fanları kasa içine hava alacak şekilde konumladırmak gerekiyormuş çoğunluk bunu yapmadıgı...
  19. serhat.gkce

Hocam aslında içimden kendim yapmak geliyor çünkü baştan sona o kadar çok emeğim var ki :) bunu düşünücem hatta bir tık yakınım
  20. serhat.gkce

Aslında hocam bilinçsiz biri değilim şuan kullandığım bilgisayarı da tamamen ben söküp toplayabiliyorum , formatını da kendim attım fakat bu ilk büyük bütçeli bilgisayarım olduğu için üstüne titriyorum sanırım:)
Top Bottom