Neler Yeni

Arkadaşlar dizi öneriniz var mı?

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
Az önce wednesday izledim ve aşırı beğendim çokta sizi izleyen biri değilim ama cidden çok beğendim fakat 2.sezonuna daha var bana harry Potter, Wednesday gibi ortamı olan sihir veya büyü fln da olabilir bir dizi önerir misiniz

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Az önce wednesday izledim ve aşırı beğendim çokta sizi izleyen biri değilim ama cidden çok beğendim fakat 2.sezonuna daha var bana harry Potter, Wednesday gibi ortamı olan sihir veya büyü fln da olabilir bir dizi önerir misiniz
Game of thrones uzun soluklu sağlam bi dizi

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben wednesdayı hp ye benzettim ortak Bi okul da olmaları nevermore hogwarts tarzı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Game of thrones uzun soluklu sağlam bi dizi
Hocam peki ne tarz bir dizi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Ben wednesdayı hp ye benzettim ortak Bi okul da olmaları nevermore hogwarts tarzı

Hocam peki ne tarz bir dizi
Taht mücadelelerinin anlatıldığı bu dizide iki halkın mücadelesi anlatılır. Bu hikaye adeta bitmeyen bir hikayeden oluşmaktadır. Sonsuz entrikalar ve bitmek bilmeyen mücadeleler anlatılır şöyle hocam googledeki açıklaması bu

Taht mücadelelerinin anlatıldığı bu dizide iki halkın mücadelesi anlatılır. Bu hikaye adeta bitmeyen bir hikayeden oluşmaktadır. Sonsuz entrikalar ve bitmek bilmeyen mücadeleler anlatılır şöyle hocam googledeki açıklaması bu
birazda internetten incelersiniz fragman vs bakarsınız hoşunuza giderse izlersiniz

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

birazda internetten incelersiniz fragman vs bakarsınız hoşunuza giderse izlersiniz
Teşekkürler hocam ben aslında daha çok aksiyonla beraber olağanüstü olaylar istiyorum

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Teşekkürler hocam ben aslında daha çok aksiyonla beraber olağanüstü olaylar istiyorum
hocam ejderhalar vsde var fantastikte bi dizi dediğim gibi bi şans verirseniz beğeneceğinize eminim

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Deniz Efe
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Serhat GÖKÇE
İstediğin türde değil belki ama GOTHAM bir bak derim aşırı sürükleyici Batman'ın çocuklğundan itibaren büyüyüp Batman oluşunu anlatıyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,769
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Beroooooo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Sönmez
Gotham a da bakacağım ama şu batman filmlerinde sürekli oyuncu değişmesi çok berbat bir şey bence transformers izliyordum 3. Filmde başrol e yakın bir oyuncu ayrılmış

Top Bottom