Arama sonuçları: *

1. D

2500 TL KLASİK GİTAR

Arkadaşlar başlangıç seviyesi gitar öneriniz var mı ama böyle öğrendikten sonrada bi süre calabilecegim birsey olsun yani sesinden keyif alicagim çalmayı bilen birinin de kullanacağı birsey Not: bi kaç tane valencia baktım ama aralarındaki fark ne pek bilmiyorum.
  2. D

Wireless adaptör önerisi

selamlar ofiste ortak ağdan dosya alırken çok yavaş alıyorum bu yüzden pc deki wireless adaptörünü değiştirmek istiyorum veri anlamında daha hızlı bir adaptör var mıdır ürünlerin açıklama kısmında böyle bir bilgi göremedim. 1685096375 bu arada konu başlığı için kusura bakmayın ne olarak açmam...
  3. D

4000 TL BÜTÇE İLE TELEVİZYON

Bu fiyatlara bulabilirmiyim bilmiyorum ama varsa 4000 TL bütçem var televizyonu kırdım maalesef :/
  4. D

Yardım Kasaya Enerji̇ İçeceği̇ Döktüm Yardım

Temizledim zaten zarar vermeden sildim her yerini kasanın bide soğuk fön tuttum duruyor oyle 1680383754 Beyler çalıştırdım görüntü geldi ama ekranda şuanda bi uyarı yazısı var moruk ne bu
  5. D

Hadi ortak bi karar verin olm calistirayimmi dursun mu 1680382941 Bi ton isim vardi bide hay a- gece gece
  6. D

Ben napicam şimdi buna aloo
  7. D

Kardeşim soğuk tuttum diyorum o kadar mal değilim
  8. D

Arkadaşlar az önce pc başındayken icecege elim çarptı düzelttim hemen zaten az vardı içinde diye çok dökülmemistir dedim odada karanlıktı fazla onemsemedim 10 sn sonra birden görüntü döndü pc de direkt aklıma geldiği gibi bütün fişleri çektim kasanın hava deliklerine damlamis tamda kasa masanın...
  9. D

Binancetr ye giremiyorum!!!

Selamlar, binance global hesabıyla binance tr hesabına giremiyorum bunun çözümü nedir? Binancetr ye girince binance.com hesabınıza oturum açın diyorum ama giriş hatalı diyor?
  10. D

25000 TL laptop önerisi

Biraz piyasa araştırması yapmıştım ama hiç denk gelmedim bu laptopa kullanan var mı acaba veya alternatif önerisi olan.
  11. D

25000 TL laptop önerisi

Ağırlıklı Adobe programlari kullanabilicegim bir laptop önerisine ihtiyacım var
  12. D

SETAM DA OYUNU HEDİYE EDEMİYORUM HATA VERIYOR

Yok ilk defa atıyorum bu arkadaşıma. Müthiş tavsiyeler için sagolun desteğe yazdım zaten sorunu bilen var mı diye yazdım
  13. D

SETAM DA OYUNU HEDİYE EDEMİYORUM HATA VERIYOR

Selamlar, arkadaşıma csgo prime hediye edicem 249 TL fiyatı steam cüzdanımda ise 252 TL var hediye ederken böyle bir uyarı veriyor. Uyarı: Türkiye ülkesinden yapılan alışverişler, yalnızca Türkiye üzerinden kütüphaneye eklenebilir. Devam et diyorum satın al tuşuna basincada hata veriyor. HATA...
  14. D

DOSYAYI NEREYE KOYDUĞUMU BİLMİYORUM

Selamlar bilgisayarımda sakladığım bir ses dosyası var fakat hem nasıl kaydettiğim hemde nereye koyduğumu unuttum bunu nasıl bulabilirim windosun arama kısmına tip:=ses yazınca da hiçbir dosya bulunamadı yazıyordu eskiden bulamadığım fotoğrafları vs boyle buluyordum ama sesi bulamıyorum.
  15. D

Hawk gaming chair indirim gelir mi yakın zamanda ?

selamlar, bir süredir oyuncu koltuğu almayı düşünüyorum çok fazla hakim olmadığım için şuan en bilindik aklımda hawk fab serisi var alternatifi var mıdır bilemiyorum yakın zamanda bi indirim falan olur mu biraz beklemem gerekir mi yoksa hemen alayım mı
  16. D

8000 TL ye fiyat performans telefon önerisi (android)

realme 8 olabilir biraz bakayım fatura kesebilicegim bir yerden alip kdv den düsmem lazim
  17. D

android düsünüyorum 1674209492 5000 e telefon yok allahım 8000 e yükselttim bütceyi
  18. D

selamlar, telefon piyasasına hakim olan arkadaslardan öneri ricasında bulunucaktim 5000 tl civari fiyat performans bir telefon bütçeyi küsürat olarak biraz aşabilirim, tesekkürler
  19. D

1tb m2 ssd önerebili misiniz

1500 olabilir
  20. D

1tb m2 ssd önerebili misiniz

selamlar, piyasa hakkında pek bir bilgim yok farklı fiyatlarda bir sürü ssd mevcut bana böyle fiyat performans bir ssd önerir misiniz marka takıntım yok sadece iyi olduguna güvendiginiz veya kullandığınız uygun fiyatlı bir ssd olursa cok sevinirim zaten bütçemde çok uçuk değil. teşşekkürler
Top Bottom