Neler Yeni

Yardım Kasaya Enerji̇ İçeceği̇ Döktüm Yardım

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre
e

eğer başka ekran kartı dışındaki parçalarda sıkıntı yoksa ekran kartını takmadan çalıştır bi
Mesaj otomatik birleştirildi:

knk belli olmaz insan belki 20 dakka tuttu föne
kanka biraz fazla abartmissin gibime geldi benim de fön lehim eritebilse eline tuttugunda havya gibi yakması gerekirdi en basitinden

kankam sana da gecmis olsun sistemin elektrik baglantisini kes. elektronik kart temizleme solüsyonları oluyor onlardan bul bir tane sistemi bastan asagı yıka onunla. ucucudur zaten cabucak ucar gider acele etmek istersen fönle de kurutabilirsin. prize bagliyken basina bir durum gelmediyse muhtemelen yapabilecegin en mantikli temizlik yöntemi budur. gecmis olsun tekrardan.

Doganpge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğan Pöge
Hadi ortak bi karar verin olm calistirayimmi dursun mu

Bi ton isim vardi bide hay a- gece gece

Emre Uney

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emre
Hadi ortak bi karar verin olm calistirayimmi dursun mu
kankam enerji icecegi diyorsun calistirma tabii ki su dökülse ucar gider. solüsyon en garanti yöntem sistemini önemsiyorsan

kankam enerji icecegi diyorsun calistirma tabii ki su dökülse ucar gider. solüsyon en garanti yöntem sistemini önemsiyorsan
belki hicbir sey olmamistir ama ben olsam temizlerdim.

Doganpge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğan Pöge
Temizledim zaten zarar vermeden sildim her yerini kasanın bide soğuk fön tuttum duruyor oyle

Beyler çalıştırdım görüntü geldi ama ekranda şuanda bi uyarı yazısı var moruk ne bu
IMG_20230402_001420.jpg

Son düzenleme:
Top Bottom