• L
      Umarım klavye elinize sorunsuz ulaşır şimdiden hayırlı olsun. Sorunlu geleceğinden değil ama AliExpress sorunlu gelen kargolarla iyi ilgeniyorlar genelde...
    • L
      lyutnık, 3.5 4k klavye önerisi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      yazan herkese teşekkürler klavye sorunumda çözülmüş oldu.
    • L
      bayağı aşıyor bütçemi maalesef çıkamam o kadar epomaker yazıyor sanırım güvenilir 1714225158 evet profesyonel oyuncu falan değilim lol valo da diayım...
    • L
      o zaman ajazz ı alıyorum umarım bendeki gibi problemler çıkmaz ve belki ilerde switch değiştirirsem linear switch öneriniz var mı? bütçe farketmez.
    • L
      valla bilemedim garip klavye alışmak uzun sürebilir ve sever miyim onu da bilmiyorum. ajazz olanda 11 haziran diyo getirme tarihi napsam ki acaba?
    • L
      peki ajazz mı yoksa https://wraithesports.com/products/akko-mod-007-bow-mekanik-klavye?variant=47436005900481 bu mu
    • L
      bu hafta gidip denicem eğer çok içime sinmezse ya akko mod 007 alıcam yada ak820 pro link var mı gift switch bulamadım
    • L
      bu arada denemek için tavsiyeniz varsa itopya veya mediamarkt a gidebilirim yakınlar bana
    • L
      ama f tuşları yok bana lazım
    • L
      o zaman mod 007 yi alıyım linki var mı?
    • L
      ajazz680 çift veya 3 lü 4 lü falan basıyor bir kere basınca bunu yazarken bile oluyor. 1714214464 benim için garantisi olsun yurt içi yurt dışı getirmek...
    • L
      lyutnık, Yardım Oyun için mouse önerisi lazım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      konu gamepower ise 2 sene çok bile dayanmış yat kalk dua et o kadar dayandığında ben o markadaki ürünü hiç o kadar kullanamadım yarısı bile.
    • L
      kablolu benim için dert değil şuan ajazz ın bi klavyesini kullanıyorum tuşlar arada 2 veya 3 4 kez falan basıyor o yüzden biraz soğudum bilmiyorum.
    • L
      ışığa falan da gerek yok bunu söylemeyi unutmuşum sade daha çok severim hatta
    • L
      bilindik markalardan falan yok mu bunlar gibi en azından garantide içim rahat olur 1714171472...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,313
Üyeler
140,805
Son üye