Arama sonuçları: *

1. Cool Cocuk Emjan

Asus rog cetra 2 core vs QoA gimlet mi

Fps oyunları oynuyorum cloud2 var biraz terletiyor bende kulak içi istiyorum Asus mu Gimlet mi
  2. Cool Cocuk Emjan

iCloud unutulmuş telefon kullanılır mı?

Üstüne bir miktar vereceğim tabii ki bire bir olmayacak
  3. Cool Cocuk Emjan

iCloud unutulmuş telefon kullanılır mı?

Bende 6 var, arkadaşımda 6S var. Takas etmeyi düşünüyorum. Belli bir kişinin hesabı değil, iPhone iCloud hesabı “kullanıcı” olarak geçiyor. iPhone 6S IMEI sıkıntısız, App Store kullanılabiliyor, parmak izi falan çalışıyor. Sizce takas edilebilir mi? SIM okuyor onda da bir problem yok.
  4. Cool Cocuk Emjan

Body kit muayeneden geçer mi ?

bmw e92'ye liberty walk tarzı body kit muayenede sıkıntı olur mu ?
  5. Cool Cocuk Emjan

iphone 6s alınır mı?

agalar benim için şöyle işlemcisi olsun şöyle grafik birimi olsun umurumda değil oyun oynamayacağım sosyal medyada da max 1 saat diyorum onun için pili yok 5000' miş 4000' miş önemli değil, mesajdan mesaja 1 günü mü çıkartsın yeter zaten ders çalışıtığım için kullanım süresini azaltmak istiyorum...
  6. Cool Cocuk Emjan

iphone 6s alınır mı?

Şu an Samsung Galaxy A10 kullanıyorum telefonu küçültmek biraz da kullanım süremi azaltmak istiyorum, gün içerisinde en fazla whatsapp instagram falan kullanırım fotoğraf da öyle çok kaliteli olsun 4k olsun istemem tatmin etsin yeter. 2. el temiz %100 pil sağlıklı iphone 6s alınır mı ?
  7. Cool Cocuk Emjan

Razer Deathadder Essential alınır mı?

elime küçük geliyor yoksa rival 3 tercih ederdim
  8. Cool Cocuk Emjan

Razer Deathadder Essential alınır mı?

Şu an Bloody a90 kullanıyorum yeni bir mouse almam gerek bayadır aklımda bu mouse var güzel de bir mouse ama eski diyorlar ben CS:GO oynayacağım için o kadar yenilikçi bir mouse çok gerek yok 250₺ ye satılıyor benim için alınabilir mi?
  9. Cool Cocuk Emjan

Ryzen 3 3100 ile darboğaz yapmayacak ekran kartı önerisi

kanka nvidia dedim ama
  10. Cool Cocuk Emjan

knk sistem topladım da ekran kartları çok pahalı kısa bir süreliğine beni idare edecek bir kart arıyorum
  11. Cool Cocuk Emjan

Ryzen 3 3100 işlemcim ile darboğaz yapmayacak, düşük bütceli (en fazla 700₺) nvidia freestyle destekleyen ekran kartı önerisi yaparsanız sevinirim.
  12. Cool Cocuk Emjan

Ryzen 3 3100 ile GTX 750 Ti darboğaz yapar mı ?

Zaten csgo oynayacağım teşekkürler
  13. Cool Cocuk Emjan

Ryzen 3 3100 ile GTX 750 Ti darboğaz yapar mı ?

2. El almayı planlıyorum idareten ileri ki zamanlar da değiştireceğim. Bu iki parça darboğaz yapar mı ?
  14. Cool Cocuk Emjan

A320M ile B450M arasindaki fark

En erken zamanda almak istiyorum
  15. Cool Cocuk Emjan

Ryzen 3 3100 ile GTX 750Ti CSGO Performansı

Ryzen 3 3100 ile gtx 750 ti kullansam ortalama kaç fps alırım 8 gb 3000mhz ram olacak
  16. Cool Cocuk Emjan

Kanka param yok diye a320 alıyorum
  17. Cool Cocuk Emjan

R3 3100 güncel bir islemci diye biliyorum beni en az 2 sene götürür heralde
  18. Cool Cocuk Emjan

Bütçem az overclock yapmam belki ilerde çok gerekirse ana kart değiştiririm bence gerekmez. Ryzem 3 3100 işlemci için a320m anakart alırsam bir sıkıntı yaşar mıyım?
Top Bottom