Neler Yeni

iphone 6s alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
Şu an Samsung Galaxy A10 kullanıyorum telefonu küçültmek biraz da kullanım süremi azaltmak istiyorum, gün içerisinde en fazla whatsapp instagram falan kullanırım fotoğraf da öyle çok kaliteli olsun 4k olsun istemem tatmin etsin yeter. 2. el temiz %100 pil sağlıklı iphone 6s alınır mı ?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
2ced7983ff3bc9ed9a9e81dddb1261ba.jpg

faustiN

80+
parayı cope at daha yararlı olur sarjda bır omrunu gecırmek mı ıstıyorsun sen ?

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,630
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Şu an Samsung Galaxy A10 kullanıyorum telefonu küçültmek biraz da kullanım süremi azaltmak istiyorum, gün içerisinde en fazla whatsapp instagram falan kullanırım fotoğraf da öyle çok kaliteli olsun 4k olsun istemem tatmin etsin yeter. 2. el temiz %100 pil sağlıklı iphone 6s alınır mı ?
Dostum sırf iPhone olsun diye gidip 6 alacaksan kimse o telefona bakmıyor artık haberin olsun. Onun yerine Xiaomi gibi bir marka secebilirsin.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Oppo c25 aldım ben, telefonun şarjı 3 gün yetiyor.
Pil tasarrufunu açarsam 1 hafta yeter herhalde.

BALANCE

80+ Bronze
Nekadar sağlamn olursa olsun kardeşim. Min.8 bak dahada aşşasına bakma

MzeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Berkay Vatan
İphone öneririm ama bütçen varsa son dönemlerde çıkan modellerini almanı tavsiye ederim onun dışında Xiaomi baya güzel bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
parayı cope at daha yararlı olur sarjda bır omrunu gecırmek mı ıstıyorsun sen ?
İphone öneririm ama bütçen varsa son dönemlerde çıkan modellerini almanı tavsiye ederim onun dışında Xiaomi baya güzel bence
Nekadar sağlamn olursa olsun kardeşim. Min.8 bak dahada aşşasına bakma
Dostum sırf iPhone olsun diye gidip 6 alacaksan kimse o telefona bakmıyor artık haberin olsun. Onun yerine Xiaomi gibi bir marka secebilirsin.
agalar benim için şöyle işlemcisi olsun şöyle grafik birimi olsun umurumda değil oyun oynamayacağım sosyal medyada da max 1 saat diyorum onun için pili yok 5000' miş 4000' miş önemli değil, mesajdan mesaja 1 günü mü çıkartsın yeter zaten ders çalışıtığım için kullanım süresini azaltmak istiyorum ve üniversite de zaten değişeceğim onun için çok dert etmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu koşullarda benim için uygun mudur yani

MzeR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Berkay Vatan
agalar benim için şöyle işlemcisi olsun şöyle grafik birimi olsun umurumda değil oyun oynamayacağım sosyal medyada da max 1 saat diyorum onun için pili yok 5000' miş 4000' miş önemli değil, mesajdan mesaja 1 günü mü çıkartsın yeter zaten ders çalışıtığım için kullanım süresini azaltmak istiyorum ve üniversite de zaten değişeceğim onun için çok dert etmiyorum

Eğer hoşuna gittiyse bence alabilirsin iphone iyi bir marka sonuçta

BALANCE

80+ Bronze

Siz Bilirsiniz. Karar sizin ve siz alacaksınız. Kötü değil nazaran iyi telefon diğer android lere bakaraktan kat ve kat daha iyi tabii ki. Yani size kalmış. Saygı duyarız :)

DOKTOR🥼

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,015
İsim
Resad
Instagram
resad.sadiqov29
Steam
Authority6655
Sarj omru kisa alinmaz

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,971
İsim
Abdullah Aydoğdu
Sıfır Oppo c25 al oyun da oynamayacakmışsın. Pil tasarrufunda telefonu az kullanırsan 1 hafta şarja takmana gerek kalmıyo.

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mehmet Nuri AKAN
Pil sağlığı yüzde yüz olan cihazın bataryası değişmiştir tabi ki. Genelde orijinal batarya da takılmaz ayrıca. Hem kim 1000 liralık telefona 350 liralık bataryayı takar ki :)
iPhone 6S ben de kullanıyorum kardeşim. Bataryası full kullanımda 2.5 saat yetiyor. Daha fazla kullanırım diyorsan powerbank ile dolaşman lazım :)
Uzun lafın kısası , eğer ki şarjı senin için sorun yaratmayacaksa alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
974,171
Üyeler
154,011
Son üye
Pilsner Bira
Top Bottom