Arama sonuçları: *

1. 19hsyn96

God of War Ragnarök Çıkar Çıkmaz Kırıldı !

sony hiç bir oyununa koruma koymuyor, bundan önce çıkan her sony oyunu hemen kırıldı
  2. 19hsyn96

Yardım Millenicom nasıldır?

Gıbırnet daha önce kullanıp memnun iseniz geçin, zaten ev ankastreniz yeni ise ve telekom altyapısı olduğundan çoğu firmada benzer hizmet alırsınız.
  3. 19hsyn96

1000 mbps den 50 mbps düşmek kötü yapar insanı :ROFLMAO: :ROFLMAO: , siz en iyisi comnet 1000mbps fiber geçin 12 senelik peşin verebilirseniz çok daha uygun olur, veya netservices 200 mbps fiber 350 tl 2025 temmuza kadar geçerli onada bakabilirsiniz
  4. 19hsyn96

Vdsl hizmeti idare eder, ben kullandım bir sorun yaşamamıştım. sadece gıbırnetin müşteri hizmetleri bazen trip atabiliyorlardı:ROFLMAO::ROFLMAO: Gıbırdan 1000 mbps fiber mi almıştınız, gıbırda 1000 mbps eskiden 1000 TL'ye yakın para istiyordu galiba, şuanda 2000 tl istiyorlar
  5. 19hsyn96

https://forum.donanimarsivi.com/konu/100-luek-tarife-telekom-altyapi.827918/
  6. 19hsyn96

türknet 500 tl olmuş başka sağlayıcı önerisi

https://forum.donanimarsivi.com/konu/100-luek-tarife-telekom-altyapi.827918/
  7. 19hsyn96

İnternet Sağlayıcı Önerisi?

Bende sorun olsa 3 ay beklemek zorundayım benim sokakta boş port yok:ROFLMAO:, uzun süredir hiç sorun yaşamadım umarımda yaşamam inşallah😁
  8. 19hsyn96

evet, tahhütsüz istersen iptal edebiliyorsun ama geçiş yapamıyorsun en az 3 ay o firmada durmak zorundasın geçiş için
  9. 19hsyn96

Türknet zammı sonrası hangi firmaya geçmeliyim?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/100-luek-tarife-telekom-altyapi.827918/ 1720439883 fiyat olarak iyi ama toplu ödersen, ne kadar uzun ay seçersen toplu ödeyerek daha ucuza alabiliyorsun, mesela 12 ay 2388 ödüyorsun oda aylık 199 tl denk geliyor.
  10. 19hsyn96

netman,netbone gibi firmalarlar tekrar iletişime geçip sormak lazım belki onlarda fiyatı sabit bırakırlar. ben size en mantıklı şudur diyemiyorum şuanda maalesef 1720439626 ben geçtim 4 gündür kullanıyorum kopma, hız dalgalanması, aşırı ping yani herhangi bir sorun yaşamadım şuan için, tabi ben...
  11. 19hsyn96

evet sorun olmaz millenicomdan xdsl kodunu alırsın sonra geçmek istediğin firmaya söylersin geçiş yaparsın, benim sokakta çok uzun süredir boş port yok ama zaten ben hep geçiş yapıyorum ondan sorun olmuyor. ben netman, bursainternet veya netbone geçmeyi düşünüyordum ama zam yapıp yapmama kararı...
  12. 19hsyn96

Bendede aynı, benim mahallenin sokağında boş port yok, ondan bendede altyapı sorgulayamıyorum altyapı yok diyor. göknetten sorgulayın aynı hızlar zaten, hemde boş port var mı görürsünüz 1720438341 Ben flixnete siteden kayıt olmadım, whatsapp dan yazışarak kayıt oldum firmaya, belgeleride oradan...
  13. 19hsyn96

pananet 370 tl yapınca, flixnet e geçtim bende 4 gün önce 240 tl miş ocak 2025 ayına kadar, onunda yanına ocak ayına kadar zam olmayacak diye yazabilirsin. Ocak ayında %60-70 oranında zam yapacağız dediler bana öyle geçtim, ocak ayında daha ucuz firma olursa ona geçerim hepsi benim bölgemde...
  14. 19hsyn96

Sözleşme Bitiyor Hangi Firmayı önerirsiniz

Evet onlara da bakabilir, birde arkadaşın ev ankastresi arızalı olabilir. Türk telekomdan çıkmadan önce, Türk telekom teknik desteğe haber vererek ilk tesisatını kontrol ettirip sorun var olup olmadığına baktırsın, arızalı ise fiyat alsın pahalı gelirse bir telefoncu bularak ev ankastre...
  15. 19hsyn96

Dediğim gibi bende bu işlerden anlıyorum dediklerimin sonuna kadar arkasındayım. Eğer Türk telekom altyapısında ise ev ankastresinde ve modemde sorun kesin yok ise arkadaşa tavsiyem ona en uygun hangisi ise olana geçmesi.
  16. 19hsyn96

bende iyi anlıyorum, eğer tesisatınız kesin sorun yoksa, Türk telekom altyapı içerisinde iseniz hepsinde benzer hizmet alırsınız. sunucu yoğunluğu, internet trafik yoğunluğu hepsinden kaynaklı olabilir tabi . bende eskiden nadir ama sadece belirli saatlerde kopmalar oluyordu, hep aynı saat...
  17. 19hsyn96

poyraznet- pananet - netman - gigaspeed - 10line firmalarınıda değerlendire bilirsin 1718215705 ben fiberi kast etmedim fiber hizmetlerde zaten kolay kolay sorun olmaz, ben vdsl hizmetleri söylüyorum. ev tesisatından da kaynaklı olabilir dalgalanmalar, port veya ip yoğunluğundan da kaynaklı...
  18. 19hsyn96

Altyapın Türk Telekom olduğundan en ucuz hangisi ise ona geç, ev ankastre kablolarında ve modeminde sorun yoksa, hepsinde benzer hizmet alırsın. Ben Vodofonenet - Ttnet - Türknet - Gıbırnet - Poyraznet kullandım, şuanda Pananet kullanıyorum, hepsinde benzer veya çok yakın hizmet aldım, Müşteri...
  19. 19hsyn96

Hangi modem işimi görür

wifi için yapmayacaksanız o zaman modem almanıza gerek yok, direk bunu kullanın o zaman
  20. 19hsyn96

Hangi modem işimi görür

bu modem zyxel vmg3313 ise router özelliği var bu modemin, yeni modem almayın o zaman bunu kullanın eğer çekim gücü yetersiz gelirse o zaman alırsınız
Top Bottom