Arama sonuçları: *

1. Squirtle48

Eldiven ve Ceket önerisi

Yazlık düşünüyorsan Revit Eclipse öneririm. Kendimde 2 yıl boyunca kullandım çok memnun kaldım. 2 yıl sonunda Alpinestars set hayalim vardı o yüzden değiştirdim. Eldiven yine Revit Cayenne Pro kullanıyordum. Onu da öneririm. Bütçenizi bilmiyorum ama motosiklet ekipmanlarında ucuza kaçmamak...
  2. Squirtle48

Yardım Go Pro 11 için mikrofon önerisi

Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi Go Pro 11 için mikrofon arıyorum. Media Mod bağlantısı mevcut. İstediğim mikrofon, intercomlarda olan yuvarlak yapıştırma mikrofonlardan. Doğru düzgün bir şey bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  3. Squirtle48

Yardım Kasa fanları dönmüyor

Fanların güç kablolarının bağlantılarını yaptınız mı? Sadece rgb bağlantısı mı yaptınız?
  4. Squirtle48

Ucuz Ama Güzel İnternet Alıcısı Önerir Misiniz?

Hocam merhaba. Bu ürün nasıldır? 100mb internetim var, modemle arası dikeyde 3 mt. mesafesi vardır en fazla. 5Ghz'de 100mb'in tümünü alabilir miyim? Memnun musunuz bu cihazdan?
  5. Squirtle48

Ucuz Ama Güzel İnternet Alıcısı Önerir Misiniz?

Hocam merhaba. Konuyu hortlatıyorumda. Modemim alt katta, yukarı kablo çekmek istemiyorum dışarıdan. Dikeyde en fazla 3 mt. uzakta kasa. Bu alet 5ghz de iyi iş yapar mı? Oyun için alacağım. İnternetim 100mb, 5ghz destekliyor, fiber.
  6. Squirtle48

Uygun Fiyatlı 2k Monitör

1080p 120hz versiyonunu çok iyi bir indirim denk geldiği için ofise almıştım, şuan o bilgisayardan yazıyorum. Bir sıkıntı yaşamadım ama o modeli nasıldır bilemiyorum. Birde pivot ıvır zıvır özelliği olmadığı için koyduğunuz gibi kullanmak zorundasınız, aklınızda bulunsun.
  7. Squirtle48

2-4K ARASI KULAKLIK ÖNERİSİ

İnceliyim hocam teşekkürler.
  8. Squirtle48

Kulaklıksız kalacam bu gidişle. 😁
  9. Squirtle48

Razer'da kronik sorun denilebilecek çok fazla şikayet var. Corsair'da da ses, genel olarak fiyatına göre beğenilmemiş.
  10. Squirtle48

Araştırdım biraz ama genel olarak 2'sinde de şikayet çok gibi. Asus ROG Delta'lar hakkında fikriniz var mı?
  11. Squirtle48

Hs80 ile Barracuda X arasında tercih yapıcak olsanız ne alırdiniz? Daha önce razer kullandığımdan ve şeklide hoşuma gittiğinden gönlüm Barracuda X'e kaydı şuan. Yani bütçe bu hocam, Kaliteyse veririm sorun yok. Hyperxcloud'da beyaz renk bulamadım. Amazondaki Barracuda X 2022 modelmiş o yüzden...
  12. Squirtle48

Merhabalar. Başlıkta yazdığım gibi 2 ila 4k arasında oyuncu kulaklığı arıyorum. Ürün rengi BEYAZ olmak zorunda. Daha önce Razer Kranken T.E. 7.1 kullanmıştım ve çok kaliteliydi, çok memnun kalmıştım. Oyunlarda ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum, onun dışında hikayeli vs. oyunlarda 2+1...
  13. Squirtle48

Çözüldü✓ 100k civarı sistem toplamayı düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Teşekkürler arkadaşlar sistemi topladım, gelmesini bekliyorum. :)
  14. Squirtle48

Çözüldü✓ Termal Macun önerisi

Tamamdır hocam, teşekkürler.
  15. Squirtle48

Yapmıştım ama üzerinden baya bi zaman geçti. Ne gibi tehlikeye giriyor? Yüksek iletken falan diyor sorun olmaz gibi düşündüm, öyle diyorsanız ölçüm yapıp ona göre sipariş vereyim, teşekkürler. (y)
  16. Squirtle48

Thermal Pad'in et kalınlığı ne olmalı sizce? ŞUNU alayım diyorumda.
  17. Squirtle48

🔥İndirim G.Skill 64GB(2x32) Trident Z5 Neo RGB 6000mhz CL30 9.299,26tl

Anladım reis. İyi yapmışın. Güvenilir site biliyorum, sağolasın. Ben olayı merak etmiştim sadece. :D
  18. Squirtle48

Anladım, iyi bana henüz denk gelmedi böyle bişi. Geçen hafta c.tesi sipariş verdim sadece hala kargo getircek. o.O2
  19. Squirtle48

Yardım Yurtiçi kargo bugün açık mı

Bizim burdakiler açık gözüküyor reis. Açıktır büyük ihtimal.
  20. Squirtle48

Bu Snerji neden sevilmiyor hocam? Kaç gündür görüyorum merak ettim. Ordan sipariş verdim bide. 😁
Top Bottom