Arama sonuçları: *

1. S

Ayarlardan dolayı pc istediğim performansı vermiyor .

Oradaki bölümde sol tarafta güç planı oluştur var ona tıklayıp yüksek performanslı güç planı oluşturun
  2. S

Assasins creed 3 kendini ileri bölümden başlatmak

Assasins creed 3 oyununu korsan indirmiştim, bilgisayara format atınca baştan başlamak zorunda kaldım. Oyun dosyalarından kendimi ileri bölüme atma şansım var mı?
  3. S

Brawl stars 90 hz olmuyor.

Telefonum 90 hz destekliyor ancak Brawl Starsa girince hz 60 a sabitleniyor.Sorunun kaynağını bulmak için nulls brawl yükledim bilmeyenler için brawl starsın korsan sürümü. Onda herhangi bir sıkıntı çıkmadı.Bunu nasıl çözerim lütfen yardımcı olun.
  4. S

Realme C55 90hz sorunu

MediaTek Helio G88, dediğini anladım ancak fps ile alakalı bir problem yok.Bahsettiğim sistem uygulamasından fps e bakıyorum 60a sabitleniyor sorun hz de.
  5. S

Realme C55 90hz sorunu

90 hz destekleyen oyunlarda denedim
  6. S

Realme C55 90hz sorunu

Geçen gün realme c55 aldım. Yenileme hızını 90 hz de kullanıyorum ancak oyunlara girdiğimde 60a sabitleniyor. Telefonun kendi oyun hızlandırma programından da yenileme hızını 90a alsam da hz 60 ın üstüne çıkmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
  7. S

Laptop siyah ekranda kaldı yardım

Laptopu açık bırakıp gittim geldiğimde siyah ekrandaydı bunu nasıl çözebilirim lütfen yardım edin
  8. S

mouse kablonsunun bağlı kalması herhangi bir sorun oluşturur mu?

sıkan parçayı biraz gevşetirsen sorun olmayacağını düşünüyorum
  9. S

Valorant VShop uygulaması sorun çıkarır mı?

Bayadır kullanıyorum bir sorun çıkarmaz
  10. S

valorant hdwi banı için çözüm varmı

hile yapmayıp kalıcı ban yediysen ticket at?
  11. S

Laptop işlemcimden tam performans alamadığımı düşünüyorum

Format attım geçen gün termal macun ve fan temizliğinide hallettim düzelmedi sanırım tek çare yeni pc almak. 1683977296 Sorun değil sağolun.
  12. S

Assasins creed 3 oynuyodum oda 35 fps civarı.onda drop daha az gibi ama fps durumu bu.
  13. S

Normal çözünürlük 1366x768 ama ben 1024 çarpı bişeylere düşürdüm ve düşünebileceğin tüm grafik ayarları en dip seviyede. (Appdata ayarı dahil)
  14. S

Maalesef yiyor :( , Teşekkürler.
  15. S

geforce gt 740m var
  16. S

Merhaba benim biraz eski bir laptopum var işlemcisi - Intel(R) Core(TM) i7-4500U - valorant oynuyorum ve işlemcimin sıcaklığı oyunun ortasında bile 70 dereceleri zor görüyor. Yani ısınmıyor işlemcim ve tüm ayarları yapmama rağmen 60 fps te çok drop yiyor. Biraz araştırdım işlemci ultra düşük...
  17. S

Dergi hazırlamak için en uygun program

Matematiğin herhangi bir dalla (sağlık sanat edebiyat gibi) bir dergi hazırlamam lazım. Dergi yapmak için en uygun program nedir acaba?
  18. S

Ödevimi yapmak için yöntem lazım

Selamlar benim bir metindeki tüm kelimeleri ayrı ayrı altına hangi sözcük türü olduğunu (örn : isim sıfat zamir vs.) yazacağım bir ödevim var ve baya uğraştıracak gibi. Bunun basit bir yolu var mı örneğin kelimeyi veya cümleyi site gibi bir yere yazacağım oda bana hangi sözcük türünden olduğunu...
Top Bottom