Arama sonuçları: *

1. E

Ana Konu CSGO YATIRIMLARI TARTIŞMA KONUSU

Perşembe drop günü
  2. E

Allah bereket versin rio dust 315 olmuş 30 kutu 10 k eder.Beklemedeyim hedef 200 dolar 😀😀😀
  3. E

başka ne tutuyorsun elinde rio dust mantıklı mı sence?
  4. E

mantıklı yatırım ama şuan baya pumplandı bence değiştirebilirsin yatırımı.Şuan droptan düşende pahalı düşmeyende bir ayrım olacak mutlaka.
  5. E

kanka 2000 tlden aşaya satmıyacam hedef 2k 200 dolar
  6. E

Hepsini dusta çevircem. 31 dust olacak.
  7. E

Cs Go Yatırım Kasa alımı

Arkadaşlar Mart ayında bütün envanteri satıp Dust Hatıra paketi aldım.160 Tl olan kutu şuan 240 TL'ye çıktı.Salakça kutular açıp biraz envanteri mahvettim diyebilirim.Ne yapmam lazım uzun süre bu kutudan biriktirmek istiyorum benim gibi olan var mı aranızda.Biraz kumar bağımlılığı gibi bir şey :D
  8. E

Yardım 2000 2500 bandında oyuncu kulaklığı

Corsair void var bende çok memnunum.Tuğkan abiden görüp almıştım :)
  9. E

Boyum Ne Kadar Daha Uzar?

lise 1 de 1.60 tım lise 2 nin ortasında 1.84 oldum bir dahada uzamadım.Yani sorun teşkil edecek bir şey yok genetik.
  10. E

Laptop için Termal Macun

hocam spatula ile dağıttım tekrar açıp nokta bırakıp kapatıyı mı?
  11. E

Çözüldü✓ Laptopda Ryzen 7-6800H vs Core i9-119000H

eğer i9 ise aceri al ama asusun soğutma performansı ve malzeme kalitesi daha iyi.Ama i9 işlemci oalrak daha güçlü ve ryzene göre daha az ısınır yani sistem olarak işini daha uzun süre görür.Watt değerlerinede dikkat et max q olmadığı sürece sorun yok 100 watt üzeri olsun ekran kartı.
  12. E

Laptop için Termal Macun

Arkadaşlar thermal grizzy krynoat macun aldım 2 hafta sonunda işlemcim eski ısılarına geri döndü yardımcı olabilcek biri var mı sorun macunda mı sürme işlemimde mi merak ettim.Boşu boşuna laptopumu açmak istemiyorum bu macunu laptopta kullanıp aynı sorunları yaşayan oldu mu.100 derecelerde...
  13. E

Laptop için Thermal Macun Önerisi

Krynoat laptop için değil dimi çoğu kişi hydro kullanmış galiba?
  14. E

Peki üstüne nokta yapıp kapatıyım mı yoksa spatula kullanayım mı?
  15. E

Arkadaşlar 1 ay önce hp omen 15 laptopuma (rtx 3060 ryzen 5 5600h işlemcili) thermal grizzy krynoat macun sürdüm.Fifada 100 derecelerde olan işlemci 77 derecelerde oynatıyordu dedim tamam bu iş oldu ama sadece 1.5 hafta sürdü bu sevincim.Geri eski ısılarına döndü sonra yorumlarda ara ara pump...
  16. E

CS awp hangi skini almalıyım

iyi skin
  17. E

csgo yatırım yapılır mı

Hocam parayı nakite döndürmenin bir çok yolu var siteler bile var sana şu silahı steamden al bu sitelerde sat diyor ondan yana bir sıkıntı yok ileri vadede komisyon umrumda bile değil.Belki bu cs2 dalgası sonrası tl çekim bile olur steamde.
  18. E

csgo yatırım yapılır mı

Arkadaşlar çok teşekkür ederim bütün paketleri satıp 100 tllik ak yada bıç alacağım :D
  19. E

csgo yatırım yapılır mı

İçimden ne geliyorsa hızlıca yazdım kusuruma bakma :D
  20. E

csgo yatırım yapılır mı

Bugün 28.03.2023 yaklaşık 2 gün önce bir analiz yaptım ve radikal bir karar alıp yaklaşık 4500 tl yani 235 dolar değerindeki envanterimi satıp bir yatırıma giriştim (YTD).Konu açıldığı için sadece yorumlarınızı bekliyorum yani siz nasıl değerlendiriyorsunuz onu merak ettim.Envanterim field...
Top Bottom