Arama sonuçları: *

1. H

yurt disi telefon hala alinir mi ?

nasil yani hocam
  2. H

hocam o yuzden alicam da hala kullanim suresi uzatiliyor mu o konuda cok bi fikrim yok o yuzden..
  3. H

selam yurt disi iphone x almayi dusunuyorum. telefonun kullanim suresi bitince uzatiliyor mu aydinlatabilir misiniz tesekkur ederim
  4. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

pil sorunu oldugu icin karar veremiyorum zaten ya cok rezalet pili
  5. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

tamamdir hocam tesekkurler yardimin icin
  6. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

tamamdir eyvallah. bide sey sorucam ip7 128gb ve ip8 64gb ayni fiyat nerdeyse (hatta 7 biraz daha ucuz) hangisi daha mantikli olur ? 1656439920 sarji ne kadar yetiyor gunde. korkutugum konu da o hocam ya sarji 1 gun dayanmiyor diyo herkes
  7. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

2.el bakiyorum zaten iphone a cok pahali sifirlari 1656439645 eyw beyler 1656439666 8 ne kadar goturur sence
  8. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

ne onerirsiniz onlar yerine (android iyi olur ama ekranlari cok buyuk be hic oyle telefon kullanmayi sevmiyorum. bunlari secmemin en buyuk sebebi kucuk olmasi zaten
  9. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

knk oyle de fiyati fazla geliyor o telefona ya 1656439536 alsam ne kadar goturur
  10. H

iphone 8 mi se 2020 mi ?

agalar iphone alasim var 8 e baktim 4 5k araliginda fiyati. se de 2.elde 6 6.5k k arasi se alinir mi 8 idare eder mi ne diyonuz tesekkurler
  11. H

Beats ep alinir mi acil bakabilir misiniz

knk iyi gibi duruyorda cok kaba ya
  12. H

disariya ses vermemesi daha iyi olur benim acimdan ya 1642013884 yuksek ses dinliyorum bide. beats ep yerine nelere bakabilirim peki ?
  13. H

ne alabilirim o zaman oneriniz nedir ? 1642013049 kablolu olmasi zaten cok bi sikinti degil benim icin
  14. H

iyi deniyor ama
  15. H

knk kulaklik biraz kaba duruyor 1642012389 sizce hangisi daha iyidir kablo olup olmamasi sikinti degil
  16. H

anladim bakicam ona da. bunun basslari falan cok iyi yaziyor da o yuzden baktim. kablolu olmasi cok bi sikinti degil benim icin
  17. H

iphone 7 mi iphone 8 mi

anladim. peki hangisini alayim sizce
  18. H

selamlar muzik dinlemek icin kulak ustu guzel ses kalitesine sahip kulaklik ariyodum bunu buldum incelemelerine baktigim da cogu kisi kaliteli vs. yazmis sizce iyi midir? bu fiyata deger mi...
  19. H

iphone 7 mi iphone 8 mi

bilmiyorum ben baktigimda se 2020 7k-8k arasinda. iphone 8 i 2.el bakiyorum
  20. H

iphone 7 mi iphone 8 mi

evet se 2020 den hic bir farki yok nerdeyse ama fiyat farki cok fazla
Top Bottom