Arama sonuçları: *

1. ItsWisehan

Windows 11 düzgün kurulmuyor

Şuanlık hiçbir sorun yaşamadım, win10un gözünün yağını yiyim harika bir işletim sistemi. Kms38 ile de etkinleştirdim verilerimi de çalıyolar ooh
  2. ItsWisehan

Döndüm bakalım umarım bir sorun yaşamam daha 2 gündür senelerdir yaptığım normal bi iş yüzünden psikolojim bozuldu
  3. ItsWisehan

Biraz uzun olacak ama 2 gündür yaşadığım olayları aktaracağım. Dün saat 3'te BIOS güncellemesi yaptım, B650M-A 2 Wi-Fi için yayınlanmış en yeni sürüm olan 3024 sürümüne güncelledim. BIOS güncellenirken PC başında değildim. Bu sebeple sanırım American Megatrends ekranı zaman aşımına uğramış ve...
  4. ItsWisehan

B650M-A WiFi II bir saattir bios yüklüyor

Hocam american megatrends ekranında zaman aşımı olmuş windows da boot edilmemiş ctrl alt del ile resetledim sorun kalmadı
  5. ItsWisehan

B650M-A WiFi II bir saattir bios yüklüyor

3024 sürümüne güncellemek için normal adımları izledim ama saat 2 gibi başlattığım yükleme hala sürüyor siyah ekranda şuan bir müdahalede bulunmadım.
  6. ItsWisehan

En iyi dijital müzik dinleme sitesi nedir?

Boyut sorun değil apple music'in kaliteli olduğunu duymuştum fiyatına bi bakayım önerin için sağol.
  7. ItsWisehan

Youtube'un 320kbps sınırlaması var. Videoda bile 18000bit sınırlaması var youtube bu iş için iyi değil önerin için teşekkür ederim ama.
  8. ItsWisehan

Zamlardan ve kısıtlamalardan önce yurtdışından kulaklık aldım. 20hz-40KHz frekansı var ve bu kulaklıkla kayıpsız flac müzikle 320kbps mp3lerin farkını anlayabileceğimi düşünüyorum. Mobil uygulaması da olan, aylık 300tl gibi saçma fiyatlarda olmayan ve çoğu müziğin kayıpsız veya kaliteli kayıplı...
  9. ItsWisehan

ücretsiz VPN önerisi var mı? (PC)

Hakkınızı helal edin beyler ben almanyaya yürüyerek gidecem
  10. ItsWisehan

Onu da mı yasaklamışlar 1723240707 Express vpn
  11. ItsWisehan

Hocam https://protonvpn.com/ bu linki deniyorsunuz değil mi?
  12. ItsWisehan

Ryzen 5 7500f 7700xt topladığım parçalar uyumlu mu?

Konu sahibinin sorusunu cevapladık sonuçta şimdi geri kalan 20 mesajı okuyup üçümüzün sistemini ve gelecek planlarımızı öğrenebilir :D
  13. ItsWisehan

benim ekran kartı dışındaki şeyler pahalı onu da biraz ilerde yükseltmem gereken şeyin sadece ekran kartı olması için yaptım aslında
  14. ItsWisehan

Bozmayasın işlemciyi reis voltaj değiştiren bütün tanıdıklar yaktı anakartı
  15. ItsWisehan

aga ben 50ye aldım la benim sistemi şuan 58 ediyo ama ilerde ekran kartı yükseltmem gerekecek sadece o açıdan iyi yine
  16. ItsWisehan

8 bana yetiyo ya elden ring oynamıyom cs oynuyom hikayeli oyun oynayacak param yok 1723239418 ben de tanıdık bilgisayarcı abiye biraz pazarlık yapsam 4070 super alabilecektim adam sattı aga dükkanındaki tek 4070 superi
  17. ItsWisehan

Yabancı reelsler görüyom 4060ti için biggest piece of dog shit diyolar la
  18. ItsWisehan

onu ilerde hafif yükseltirim belki render aldığım için sürekli işlemciyi daha güçlü alayım dedim ve milletin dediğinin aksine 4060ti gayet güzel bu arada
  19. ItsWisehan

Bende 4060ti 7 7700x var bende 750w bronze kullanıyom bu arada 1723238993 Darboğaz meselesini millet çok gereksiz kafaya takıyo
  20. ItsWisehan

Evet onu ben de gördüm biliyorum o işlemciyle test yaptıklarını ama 750 de tam orta işte alsın dayı (ryzen 9 7950x ile niye 7700 xt test etmişler hala anlamadım la)
Top Bottom