Arama sonuçları: *

1. J

Koltuk Önerisi (Dizimden Ameliyatlıyım)

Merhabalar arkadaşlar, güzel bir oyuncu koltuğu arıyorum. Dizimden ameliyat olmamdan dolayı oturup kalkarken kolçaklardan destek alıyorum yani direkt normal bir şekilde oturup kalkamıyorum. Kolçakları kesinlikle sağlam olan güzel rahat bir koltuk arıyorum. Maksimum 2.500TL gibi bir ücret...
  2. J

1080p 144hz Monitör Kablo

Elimdeki monitör Asus VG279Q, laptop ise Monster Abra A5 v18.1.3. Şöyle bir sorun var ki laptopta hdmi 2.1 var ama dp port yok. Monitörde ise hdmi 1.4 ve dp 1.2 bulunmakta. 1080p 144hz alacağım şekilde bir kablo arıyorum. HDMI 1.4 1080p 144hz verebilmekte, veya hdmi to displayport sağlam...
  3. J

Max 6.5k hazır toplama sistem

yani bu fiyat bandında hazır 2x8 ram ve 480GB veya üzeri SSD olacak şekilde bir tek inventus'ta bulabildim diğerleri 8-9 bandına çıkmış bile. teşekkürler yorumun için. 1660581002 aynen, o şekildede uğraşacak hiç zamanım yok o yüzden apu alıp stabil bir overclock yaptıktan sonra undervolt...
  4. J

Max 6.5k hazır toplama sistem

Maksimum 6.5k olacak şekilde monitörsüz bir sistem arıyorum şu an bulabildiğim hazır-toplama olarak inventus'tan frekans tv apusu var. Bu fiyata daha iyisi illa olur fakat parça parça almak istemiyorum o sebeple max 6.5k hazır bir toplama sistem arıyorum montajlı şekilde bana ulaşacak...
  5. J

Abdullah Abiden Uygun Sistem Gelir mi? (PC Hocasi RTX2060 ve R5 4500 10k)

Dün Pc Hocası'nin videosuna denk geldim bence sistem ne kada 2020'de yapılmış gibi dursa da günümüz şartları ele alındığında çatır çatır oyun açabilecek güçte bir sistem. Abdullah abinin yeni bir toplama hazır sistem yapma projesi var mıdır acaba?
  6. J

11k için iyi mi? i3 12100f + 6500xt

önerin nedir? 1660152432 bu nasıl forum ***, millet o kadar toksik ki sadece eleştirip gitmeye gelmiş...
  7. J

arkadaşlar kötü ise neyi kötü, alternatifi nedir?
  8. J

Merhabalar kardeşime bilgisayar alacağım, daha önce laptop kullandığı için hiçbir masaüstü bileşeni bulunmamakta. Bu fiyata daha iyisi olur mu?
  9. J

Oyun Oynarken Sol Tarafta Renk Değiştiren Sütun

Tam olarak bu şekilde sürekli renk değiştiren bir sütun var. Tam ekran yapsam da, boyutu değştirsem de böyle geliyor. - Fullscreen - windowed farketmiyor - Farklı oyunlarda denedim, cs go'da bile yapıyor. - Monster kontrol merkezinden ofis-oyun-turbo modları ile ayrı ayrı denedim fakat aynı. -...
  10. J

Ekran kartı sıcaklığı 37 derecede fanlar çalışıyor neden?

oc profilini eğer kapatmadıysan kart halen oc profilinde olduğundan yük altına girmesiyle fanları çalıştırır. ayarları sıfırla.
  11. J

Ekran kartı sıcaklığı 37 derecede fanlar çalışıyor neden?

normalde de fanlar diğer oyunlarda da bu şekilde mi? eğer değilse eski bir oyun olduğu için grafik sürücülerinde bir sıkıntı olabilir ama çok ciddi bir sorun çıkartır gibi gelmiyor sanki.
  12. J

Bios güncelledim pc açılmıyor

biosa yeniden girip sıfırlamayı denedin mi?
  13. J

775pin uyumlu bildiğiniz ddr3 bir anakart var mı ?

o kartı tr'de 2.el dışında nasıl bulmayı planlıyorsun bilmiyorum ama aliexpress'te xeon işlemciler için anakartlar var ve dediklerine göre sıfır olarak geliyor testleri yapılıp,onlara bakabilirsin.
  14. J

Hangi RAMi almalıyım

16gb ram alacaksan 2x8 formatında dual channel kullanman daha verimli olur. O sebeple 8gb'lık akakçe'de satılandan 2 tane alman daha mantıklı.
  15. J

DÜŞÜK FPS SORUNU YAŞIYORUM HERŞEYİ DENEDİM !!!!

bios ayarlarından Intel Dynamic Platform and Thermal Framework özelliği açık ise kapatıp bir daha deneyebilir misin?
  16. J

DÜŞÜK FPS SORUNU YAŞIYORUM HERŞEYİ DENEDİM !!!!

hocam bilgisayarı yeni aldıysanız iade edin. yeni değilse herhangi bir müdahale sonrası mı böyle oldu? cpu ve gpu thermal throttle mı yapıyor diye düşündüm ilk başta ama ısı değerleri normal. bir stres testine sokup sonuçları paylaşabilir misiniz?
  17. J

i5 3370 işlemci alıcam sizce nasıl

ikinci el ekran kartsız 3.nesil güzel bir kasa bulabilirsin bence. ekran kartını ayrı alırsın.
Top Bottom