Arama sonuçları: *

1. helatrafpsz

AMAZON SİPARİŞLERİ TR İÇİN NASIL İŞLİYOR ?

hayır sipariş etmem gerektiğinde ki öyle görünüyor merak ettim işleyişini
  2. helatrafpsz

AMAZON SİPARİŞLERİ TR İÇİN NASIL İŞLİYOR ?

Aklınıza gelebilecek herhangi bir sipariş verdim amazondan. Türkiye için nasıl siparişe alınıyor , aşamaları neler ve ekstradan ücret vs çıkartıyor mu ?
  3. helatrafpsz

Sistem topladım fiyatına pek bakmayın.

agam bizimle eglenir :D
  4. helatrafpsz

Yardım Epic Games satın alma kanıdını nasıl göndereceğim?

Mailine bunun hakkında satın alım faturası gönderiliyor. Epic gamese bağlı olan mailini kontrol et
  5. helatrafpsz

hazır sistemim ne kadar eder

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce satın almıstım itopyada özel bir fırsat ile. Ryzen 5 3600 MSI RX6600 ARMOR 8GB Gskill 8+8 Ram MSI B450M-A PRO MAX Corsair Sıvı Soğutma İçerisine birden fazla rgb kaliteli fan 500 gb kioxia m2 ssd Thermaltake T25 Kasa mevcut. Okul için satmayı düşünüyorum. Yanında...
  6. helatrafpsz

hazır sistemim ne kadar eder

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce satın almıstım itopyada özel bir fırsat ile. Ryzen 5 3600 MSI RX6600 ARMOR 8GB Gskill 8+8 Ram MSI B450M-A PRO MAX Corsair Sıvı Soğutma İçerisine birden fazla rgb kaliteli fan 500 gb kioxia m2 ssd Thermaltake T25 Kasa mevcut. Okul için satmayı düşünüyorum. Yanında...
  7. helatrafpsz

BBL-CAPITAL SİSTEM YARDIM

Arkadaşlar yaklaşık 4 ay önce satın almıstım itopyada özel bir fırsat ile. Ryzen 5 3600 MSI RX6600 ARMOR 8GB Gskill 8+8 Ram MSI B450M-A PRO MAX Corsair Sıvı Soğutma İçerisine birden fazla rgb kaliteli fan Thermaltake T25 Kasa mevcut. Okul için satmayı düşünüyorum. Yanında MSI G242 144HZ IPS...
  8. helatrafpsz

Hangi kasa daha iyidir

Ben de arkadaşa katılıyorum ileride mutlaka bir sıvı soğutma kullan ama kasa seçiminde hava akışı için ikincisini öneririm.
  9. helatrafpsz

Bu sistemle kaç fps alırım ?

İtopya 1658678871 bence çok rahat yayın vs açabilirsin bu sistem ile
  10. helatrafpsz

Bu sistemle kaç fps alırım ?

Hocam ben Msi RX6600 Armor Ryzen 5 3600 B450M-A PRO MAX 512 GB M2 KIOXIA SSD 16GB 8+8 GSKILL RIPJAWS olan kasayı 10.999 TL'ye almıştım
  11. helatrafpsz

Minecraft 4 Kişi Oynama(Launcher)

TLauncher indirip aternostan sunucu açabilirsin. Çok beklemiyorsun artık.
  12. helatrafpsz

Yardım Bu iki klavyeden hangisini almalıyım?

bütçeye göre hocam bence öyle değil kullandım zamanında
  13. helatrafpsz

Yardım Bu iki klavyeden hangisini almalıyım?

Razer çok başarılı ve kaliteli bir marka. Alacaksan membran öneririm.
  14. helatrafpsz

Yardım Valorant Buff ve İnsight capture Perma ban

Rankım yücelik-immo Plat eloda bir maça girdim herkesten rapor yedim eğer öyleyse ben de ban yerim
  15. helatrafpsz

Msi Rx6600 Armor Driverinda Kayit Sikintisi

KAYIT YAPILIYOR FAKAT NE SES VAR NE DE DRIVERINDA İZLENEBİLİYOR. ÖNCEDEN BÖYLE DEĞİLDİ. NASIL DÜZELTEBİLİRİM ?
  16. helatrafpsz

RAZER BLACKSHARK V2X UYGULAMADA AYARLARI YAPILMIYOR

ARKADAŞLAR SELAM RAZER BLAKCSHARK V2X KULAKLIĞIM DRIVERINDA GÖRÜNMÜYOR VE AYARLAR YAPAMIYORUM NE YAPMAM GEREK ?
  17. helatrafpsz

Razer Blackshark V2 X Alınır mı?

Bende var ve gayet memnunum. 7.1 özelliği vs de sesi gayet iyi kalitede. Dışarıdan sesi çok iyi kesiyor ve aşırı rahat. Tavsiye ederim. Mikrofon kalitesi de iyi.
  18. helatrafpsz

RX 6600'lü Sistem Kaç TL'ye Toplanır?

MSI ARMOR RX 6600 RYZEN 5 3600 MSI B450M-A PRO MAX KAÇ TL YE TOPLANIR ?
  19. helatrafpsz

GALATASARAY-FENERBAHÇE MAÇINI NEREDEN İZLEYEBİLİRİM ?

İyi link var ise atar mısınız ?
Top Bottom