Neler Yeni

Razer Blackshark V2 X Alınır mı?

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
Merhaba kulaklığım çok eskidi ve değiştirmeyi düşünüyorum. Akakçede kulaklık ararken bunu buldum incelemelerine baktım gayet olumlu fakat ses kartı yok ses kartı almalısın tarzı şeyler söyleyen insanlar var ben bu konulardan hiç anlamıyorum ses kartı almadan bu kulaklığı kullanamaz mıyım?

Can...

80+ Platinum
Merhaba kulaklığım çok eskidi ve değiştirmeyi düşünüyorum. Akakçede kulaklık ararken bunu buldum incelemelerine baktım gayet olumlu fakat ses kartı yok ses kartı almalısın tarzı şeyler söyleyen insanlar var ben bu konulardan hiç anlamıyorum ses kartı almadan bu kulaklığı kullanamaz mıyım?
Hocam alternatif olarak hyperx cloud 2 alabilirsiniz daha çok öneriliyor benden sonrada öneren arkadaş olucaktir

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Kullanırsın sorun olmaz.

Can...

80+ Platinum
Cloud 2 daha iyi olur yani

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Efe Nalbant
Bende var ve gayet memnunum. 7.1 özelliği vs de sesi gayet iyi kalitede. Dışarıdan sesi çok iyi kesiyor ve aşırı rahat. Tavsiye ederim. Mikrofon kalitesi de iyi.

YinYang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
-
Bazı kulaklıkları anakartın ses kartı besleyemiyor. Kullansanızda max performans alamıyorsunuz

Can...

80+ Platinum

Billur İbrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Billur İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam alternatif olarak hyperx cloud 2 alabilirsiniz daha çok öneriliyor benden sonrada öneren arkadaş olucaktir
Hocam cloud 900 tl civarinda çok pahalı benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim yardımınız için

Can...

80+ Platinum
Hocam cloud 900 TL civarinda çok pahalı benim için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim yardımınız için
Fiyatlar düşebiliyor o yüzden önerdim hocam bende 660 a almıştım 1k lardayken

Top Bottom