Arama sonuçları: *

1. F

Monitor parlaklık sorunu karanlıkta hic bir sey gorunmuyor

Dostlar ben 3 tane monitor kullaniyorum dogal olarak hepsinin parlakligi farkli en buyuk problem ana monitorde pyun ayarlarindan fullesemde genede karanlikta hic bir sey goremiyor olmam soyle fiyat performans bir monitor var mi parlakligi hz i vs iyi yada bunu duzeltcek bir ayar falan var mi ?
  2. F

asus rog g513qm performans sorunu

codec olayını nasıl çözeriz bir bilgin var mıdır ?
  3. F

sıcaklık durumu gayet güzel ısınmıyor ama cpu yükseliyor gereksiz gaming laptop okul için mecburi aldım
  4. F

laptopu yeni aldım 3060lı bir laptop iki monitor bağlayıp o şekilde kullanıyorum ama oyun oynarken yanda video izlemeye kalktığımda fps düşüşü yaşıyorum olması gerektiğinden çok çok düşük bir performans alıyorum normalde kasa kullanıyordum kasadan geçtim buna acaba ayarlarında mı bir sıkıntı var...
  5. F

error 0x801901f4 sorunu

microsoft ile alakalı her her hangi bir sitede giriş yapmayı denediğimde giriş sayfası yüklenmiyor ilerleyemiyorum store da ise direk bu hatayı veriyor format bile attım düzelmedi çözümünü bilen var mı ?Bu esnada site çökmemişti arkadaşımda düzgündü
  6. F

16 vs 24 ram tercih edersiniz

intel kullanıyorum
  7. F

16 vs 24 ram tercih edersiniz

8 gb 2400 hz ramim var 3200 2x 16 gb ram alıp bunu satıyım mı yoksa bunun yanına tek 16 mı alayım siz olsanız napardınız birinde 16 gb 3200 hz olcak birinde 24 gb ama 2400 hz e çekcek
  8. F

iphone 8 den geçince pişman etmiycek telefon

yok hocam yanlış anladınız 8 9 sene ios içierisnde gezim iphone 3 ile başldadım 5 kullandım 6s kullandım 6plus kullandım şuan da 8 kullanıyorum 1595688692 bütçe skıntım çok yok
  9. F

iphone 8 den geçince pişman etmiycek telefon

iphone 8 kullanıyorum ilk telefonumdan beri iphone kullanıyorum yaklaşık 8 9 sene hangi telefonu alsam pişman olmam ios android fark etmez önerilerinizi bekliyorum
  10. F

İnstagram yakındakiler

insta yakındakilerde benim bakmadığım bir hesap çıkabilir mi
  11. F

İphone 11 VS İphone XS

xs azda olsa kullandım şuan 8 kullanıyorum değiştiricem ikisinden birini alcam hangisini alsam karar veremedim
  12. F

İphone 11 VS İphone XS

sizce hangisini almaya değer daha iyidir
  13. F

Kasa Ve PSU Birleşik Kasa Önerisi

1060 var i5 var
  14. F

fan hızlarının düşürürsem ısınma yaşamaz mıyım ?
  15. F

tecrube ettiğiniz kadarıyla fanlar sessiz mi
  16. F

kasanın ses durumu nasıl kullanıyorsanız fanlarından çok ses geliyor mu ?
  17. F

1060 için yeterli olacak mıdır 550w birde ses durumu nedir kasanın beni fan sesi çok rahatsız ediyor sessiz ve etkili çalışması önemli benim için
  18. F

Şuan ki kasam çok fazla fan sesi yapıyor bu yüzden değişmek istiyorum bildiğiniz sessiz,görüntüsü güzel ve kasa güç kaynağı birleşik bildiğiniz kasalar var mı
Top Bottom