Arama sonuçları: *

1. feritmusaoz

forza 5 te aldığım değerler normal mi?

Evet normal
  2. feritmusaoz

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

Hocam siz ne yapıyorsunuz burada. Yarın sabah 6 da sinir sistemi konu anlatımım hazır olsun
  3. feritmusaoz

Ergonomik klavye önerisi

Evet arkadaşlar cevap gelmiyor diye artık konu açmayacağım demiştim ama technopat buradan da betermiş :D. Bir tanıdığım eşine hediye alacak, bütçe limiti yok ama 2 3k civarı olursa güzel olur. Kendisi oyun oynamıyor ama fazla sesli olmayan hissiyatı güzel bir mekanik klavye de önerebilirsiniz...
  4. feritmusaoz

bu üçlü sizce nasıl?

Akakçeden en ucuza göre ayrı ayrı fiyatlarına bakabilirsiniz hocam. Öyle aman aman bir kampanya yok.
  5. feritmusaoz

bu üçlü sizce nasıl?

H610m ile 13400f bile tam performans vermiyor diyorlardı 14400f fazla kaçmaz mı hocam
  6. feritmusaoz

Yardım 30.000-40.000 TL bandında Laptop arıyorum

Eşşek reeder laptop da mı yapıyormuş 🤣 hayır yani fiyatı ucuz olsa neyse diyeceğim. Aklınızdan bile geçirmeyin hocam reeder almayı.
  7. feritmusaoz

Sizce Hangi Laptopu Almalıyım

Hp nin ekran kartı kaç watt
  8. feritmusaoz

Forum gerçekten bitmiş, hoşça kalın.

Profilin farklıydı sanki croxy, ismine aşinayım ama çok spesifik bir şekilde hatırlamıyorum 1721888562 Olum siz nasıl mahlukatlarsınız la
  9. feritmusaoz

Zaten öyle yapacağım :) küçük bir yazayım dedim. Teşekkürler
  10. feritmusaoz

Dostum forumdaki çoğu büyük, bilgili kişiler banlandı veya işinden gücünden dolayı bakamıyor. Forumun çöküş noktası, 30-40k+ mesajı olan bir arkadaşın bu seferki sistem olmamış abi yazısıydı. O gün o adam durduk yere banlandı ve o günden sonra forum hiçbir zaman güzel olmadı.
  11. feritmusaoz

Seni de hep 1 günlük banlarla hatırlardım margot. Üstünde hep bir kırmızı çizik olurdu ya da ben öyle hatırlıyorum. 1721853801 Fark etmiyor kral her türlü aynı 1721853857 Ben isyan ederek, cevap vermediniz alın gidiyorum üye kaybettiniz şeklinde yazmadım ki. Forum artık bitmiş, kendinize iyi...
  12. feritmusaoz

Kaç seferdir sorularıma ya 1 yanıt geliyor ya da hiç gelmiyor. 1 sene öncesine kadar deli dehşet sohbet dönerdi. Bir şey sorunca istemediğim kadar cevap alırdım. Artık buraya bir şey sormayacağım. Mod ekibine, abdullah abiye, kürşat abiye ve birçok adını unuttuğum kişiye selamlarımı iletiyorum...
  13. feritmusaoz

Elektrik gitti geldi telefon bozuldu

Tamamdır teşekkürler
  14. feritmusaoz

Maalesef hemen gidemem. Bir gün daha buradayız, şu an inanılmaz yavaş da olsa şarj oluyor. Teşekkürler.
  15. feritmusaoz

Arkadaşlar antalya da bir tatil evindeyim. Elektrikler kesikti ben de çok sıcak diye telefonu şarja bırakıp denize gittim. Geldiğimde telefon kendini yeniden başlatmıştı. Şu anda şarj olmuyor, ilk taktığımda 2 3 sn olup geri gidiyor. Sizce bozulmuş mudur? Evdeyken hiçbir sorun olmuyordu ama...
  16. feritmusaoz

Tyt biyoloji ve kimya için kaynak

biyoloji için biyotik, kimya için orbital veya aydın
  17. feritmusaoz

SİZCE HANGİ MONİTÖR Ü ALMALIYIM

gamepower monitörler hakkında çok olumsuz bir şey duymadım ama asus varken tabii ki asus
  18. feritmusaoz

Sosyal taciz ve zorbalik ile suçlandım

hocam neden tek bakımlık atmadın? Bu saatten sonra geçmişe dönemezsin ama elinde sohbetler varsa ortada bir zorlama, taciz durumu olmadığını kanıtlayabilirsin. Ayrıca sen 18 den büyüksen ve konuştuğun kız 18 den küçükse pedofililikle suçlanabilirsin diye biliyorum.
  19. feritmusaoz

Msü mülakata geç kalınır mı

yani geç gidince almıyorlar mı hocam
  20. feritmusaoz

Msü mülakata geç kalınır mı

Arkadaşlar eşeklik yaptım son güne bıraktım cuma günü de işim çıktı sağlık raporu alamadım. Hafta sonu kapalı biliyorsunuz acile gittim onlar da vermedi. 9 da açılıyor sağlık ocakları mülakat ise 9.30 da. Muhtemelen 15 20 dk geç kalacağım sorun olur mu ne yapabilirim?
Top Bottom