Neler Yeni

Sosyal taciz ve zorbalik ile suçlandım

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,446
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

J.Sparrow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,388
İsim
Emir Bayram
Bana uzunca bir yazı,bir dava dosyası resmi ve attığım resim ve konuşma ssleri vardı
sahte
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana uzunca bir yazı,bir dava dosyası resmi ve attığım resim ve konuşma ssleri vardı
1719762175898.png

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Küçüğüm falan filan birşeyler dedim ama görüldü atmadı

Numaranın kayıtlı olduğu e devlet üzerinden mi

O hazırlamış olduğu dava dosyası çok iyi bir şekilde hazırlanmış,gerçek gibi ama
sana ait olan ve olabielcek tek e-devlet hesabından.
T.C. numaran ile girebileceğin tek hesabın

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Merhaba benim için önemli bir konu dün Telegram üzerinden biri ile sohbet ediyorduk birbirimize fotoğraf attık ama falan sonra fotoğraf istiyorsan WhatsApp'a geçelim dedi oradan devam ettik ve bu sürekli beni oyalıyordu fotoğraf atma konusunda ve cinsel organımı istiyordu ve bende attım hata yaparak aradan birkaç dk geçti cevap vermeyince, bende kapattıp yattım sabah uyandığımda bir sesli mesaj vardı ve bir dayı beni pedofilikle suçluyordu meğersem işletiyormuş, benim yaşım 18 demiştim ama değildi ve konuştuğumuz kişi yani fake olan dayı bana kendisini 17 olarak demişti WhatsApp bildirimlerim kapalıydı az önce açtığımda bir tokat bürosundan dava açılmıştı ve dönmezsem söyle bir süreç olduğunu söylüyordu, attığım fotoğraf ve konuşmalari gösterilip, sicile kadar gidebilecek bir olay olduğunu ve uzlaşmadan falan bahsediyordu ve ben çok korkuyorum yani suç bende ama beni de kandıran karşıdaki kişi şimdi ne olacak. Yaşım da 18 den küçük. Beni sosyal taciz, baskıdan dava dosyası hazırlamısti ama öyle bir şey yoktu karşımdaki bana alet atarmisin,yüz atarmisin gibisinden ,beni oyalıyordu benim hiçbir tehtid ile alakalı mesajım olmamamisti , dayı bana öyle bir sesli mesaj atınca mesajları silip engellemiştim sizce ne olur çok korkuyorum.
hocam neden tek bakımlık atmadın? Bu saatten sonra geçmişe dönemezsin ama elinde sohbetler varsa ortada bir zorlama, taciz durumu olmadığını kanıtlayabilirsin. Ayrıca sen 18 den büyüksen ve konuştuğun kız 18 den küçükse pedofililikle suçlanabilirsin diye biliyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,034
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İsim soyisim ve nerede yaşandığını biliyorsa çeşitli yasaklı paneller var orada bu bilgileri girip TC ne annenin babanın yakınlarınin TC si numaralarınız hakkınızdaki bilgiler vs alınıyor , bakılıyor oradan senin bilgileri almış olabilir sahte dosya açmış olabilir böyle bişey yaptıysa sen bile dava edebilirsin onu yani adam sallıyor sen adama hakkındaki suç dosyasının numarasını sor bakanlıktan , hukuk bürosundan sorgulama yapacağım de bak nasıl kaçıyor böyleleri anca havlar ısırmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
hocam neden tek bakımlık atmadın? Bu saatten sonra geçmişe dönemezsin ama elinde sohbetler varsa ortada bir zorlama, taciz durumu olmadığını kanıtlayabilirsin. Ayrıca sen 18 den büyüksen ve konuştuğun kız 18 den küçükse pedofililikle suçlanabilirsin diye biliyorum.
Hocam tek kullanımlık atmıştım zaten ama farklı bir telefondan çekmişler fotoyu ve zaten ben 18 den küçüğüm ve karşı taraftaki de 18'den küçük

İsim soyisim ve nerede yaşandığını biliyorsa çeşitli yasaklı paneller var orada bu bilgileri girip TC ne annenin babanın yakınlarınin TC si numaralarınız hakkınızdaki bilgiler vs alınıyor , bakılıyor oradan senin bilgileri almış olabilir sahte dosya açmış olabilir böyle bişey yaptıysa sen bile dava edebilirsin onu yani adam sallıyor sen adama hakkındaki suç dosyasının numarasını sor bakanlıktan , hukuk bürosundan sorgulama yapacağım de bak nasıl kaçıyor böyleleri anca havlar ısırmaz.
Ad-soyadımı ve nerede yaşadığımı bilmiyordu

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,034
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam tek kullanımlık atmıştım zaten ama farklı bir telefondan çekmişler fotoyu ve zaten ben 18 den küçüğüm ve karşı taraftaki de 18'den küçük

Ad-soyadımı ve nerede yaşadığımı bilmiyordu
Baroyu arayın bu ismi verin Halil İbrahim Şimşek böyle bir avukat varmiymis Tokat da sorun muhtemelen yok diyecek adamın işi yok böyle insanları mı arıyor dava açıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,740
Üyeler
152,319
Son üye
Boran06
Top Bottom