Neler Yeni

Sosyal taciz ve zorbalik ile suçlandım

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,457
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Hakkında gerçekten bir dosya açılıp açılmadığını öğren öncelikle.
www.turkiye.gov.tr
"Mahkeme Dava Sorgulama"

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Büyük ihtimalle uzlaşma teklif edicek para karşılığı telegramda bunu aşırı çok yapıyorlar. Adama de 16 yaşındayım bırakacaktır seni muhtemelen. hem pedofili olamazsın hem karşı tarafda ısrar var hem 18 den küçük olduğun için doğru düzgün bir cezası yok fazla kasma

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,397
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
dolandırıcı haraketleri tipik...
Mesaj otomatik birleştirildi:

pedofili olmazsın ama yaşın 16 ise

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Merhaba benim için önemli bir konu dün Telegram üzerinden biri ile sohbet ediyorduk birbirimize fotoğraf attık ama falan sonra fotoğraf istiyorsan WhatsApp'a geçelim dedi oradan devam ettik ve bu sürekli beni oyalıyordu fotoğraf atma konusunda ve cinsel organımı istiyordu ve bende attım hata yaparak aradan birkaç dk geçti cevap vermeyince, bende kapattıp yattım sabah uyandığımda bir sesli mesaj vardı ve bir dayı beni pedofilikle suçluyordu meğersem işletiyormuş, benim yaşım 18 demiştim ama değildi ve konuştuğumuz kişi yani fake olan dayı bana kendisini 17 olarak demişti WhatsApp bildirimlerim kapalıydı az önce açtığımda bir tokat bürosundan dava açılmıştı ve dönmezsem söyle bir süreç olduğunu söylüyordu, attığım fotoğraf ve konuşmalari gösterilip, sicile kadar gidebilecek bir olay olduğunu ve uzlaşmadan falan bahsediyordu ve ben çok korkuyorum yani suç bende ama beni de kandıran karşıdaki kişi şimdi ne olacak. Yaşım da 18 den küçük. Beni sosyal taciz, baskıdan dava dosyası hazırlamısti ama öyle bir şey yoktu karşımdaki bana alet atarmisin,yüz atarmisin gibisinden ,beni oyalıyordu benim hiçbir tehtid ile alakalı mesajım olmamamisti , dayı bana öyle bir sesli mesaj atınca mesajları silip engellemiştim sizce ne olur çok korkuyorum.
Hocam bence bir şey olmaz karşı tarafın sizin aletinizin fotoğrafını istediğinin ve sizin pedofili olamayacak yaşta olduğunuz kanıtı var sakın o adamlara kendi isteğinizle para verip uzlaşmanın dolandırıcıların istediğide o zaten yiyorsa açsın davayı kendine bi avukat tut güzelce kendini savun zaten 18 yaşından küçük olduğun için ceza flnda veremezler

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Hakkında gerçekten bir dosya açılıp açılmadığını öğren öncelikle.
www.turkiye.gov.tr
"Mahkeme Dava Sorgulama"
Hocam e devlet hesabım yok şifrem olmadığı için

Büyük ihtimalle uzlaşma teklif edicek para karşılığı telegramda bunu aşırı çok yapıyorlar. Adama de 16 yaşındayım bırakacaktır seni muhtemelen. hem pedofili olamazsın hem karşı tarafda ısrar var hem 18 den küçük olduğun için doğru düzgün bir cezası yok fazla kasma
1-2 şey yazdım cevap vermedi, bazı arkadaşlar dolandırıcı olduğunu , çocuk istismarına dair bir şey olmadığını ve böyle konuların uzlaşmaya gidilmeyecegini söyledi,engelle geç dediler bende öyle yaptım.

dolandırıcı haraketleri tipik...

pedofili olmazsın ama yaşın 16 ise
Evet yaşım 16 birkaç ay sonra 17 ye giriyorum

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Hocam e devlet hesabım yok şifrem olmadığı için

1-2 şey yazdım cevap vermedi, bazı arkadaşlar dolandırıcı olduğunu , çocuk istismarına dair bir şey olmadığını ve böyle konuların uzlaşmaya gidilmeyecegini söyledi,engelle geç dediler bende öyle yaptım.

Evet yaşım 16 birkaç ay sonra 17 ye giriyorum
Hocam e devlet hesabı açıp balın eğer bir şey yoksa hayatınızda normal bir şekilde devam edin taki e devlette dava gözükene kadar o zamana kadar normal yaşamaya devam et belkide o gün hiç gelmeyecek

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
ada yalın
Engellemeden önce keşke 16 yaşındayım felan deseydin

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Seni işletiyor engeli bas geç 16 yaşında cinsel organını neden sağ sola atarsın hadi gerçek kız da olsa atılır mı hiç biraz ağır başlı olun biraz olgun olun yahu tamam gençsiniz kanınız kaynıyor ama böyle de olmaz ki kız gel bekliyorum dese gideceksin orada seni gasp edecekler başına dert alacaksın ne uğruna boş bir zevk uğruna kendinize gelin bence biraz kusura bakma ama hak etmişsin bu şakayı umarım bir daha böyle bir şey düşünmezsin güzel kardeşim ben senin için diyorum.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Ama benim bir zorlamam yoktu ve kendisi istiyordu ve bende karşımdaki bir kız diey yaşımda küçük diye büyük göstermek için 18 demiştim
şunu yapmayın işte.
Karşı istiyor diye bir şeyi yapmayın.
Şu nude atma olayı riskli sakınclaı ve saçma sapan bir şey.
ama biraz bekleyin .
Bunun dolandırıcılığını da yapanlar var diye biliyorum böyle yapıp sonradan para yoluyla anlaşmaya çalışıyorlar diye biliyorum.
E-devlet üstünden edebiliyorsanız kontrol edin bu suçlamaları

Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Murat
Engellemeden önce keşke 16 yaşındayım felan deseydin
Küçüğüm falan filan birşeyler dedim ama görüldü atmadı

şunu yapmayın işte.
Karşı istiyor diye bir şeyi yapmayın.
Şu nude atma olayı riskli sakınclaı ve saçma sapan bir şey.
ama biraz bekleyin .
Bunun dolandırıcılığını da yapanlar var diye biliyorum böyle yapıp sonradan para yoluyla anlaşmaya çalışıyorlar diye biliyorum.
E-devlet üstünden edebiliyorsanız kontrol edin bu suçlamaları
Numaranın kayıtlı olduğu e devlet üzerinden mi

Seni işletiyor engeli bas geç 16 yaşında cinsel organını neden sağ sola atarsın hadi gerçek kız da olsa atılır mı hiç biraz ağır başlı olun biraz olgun olun yahu tamam gençsiniz kanınız kaynıyor ama böyle de olmaz ki kız gel bekliyorum dese gideceksin orada seni gasp edecekler başına dert alacaksın ne uğruna boş bir zevk uğruna kendinize gelin bence biraz kusura bakma ama hak etmişsin bu şakayı umarım bir daha böyle bir şey düşünmezsin güzel kardeşim ben senin için diyorum.
O hazırlamış olduğu dava dosyası çok iyi bir şekilde hazırlanmış,gerçek gibi ama

Son düzenleme:

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Küçüğüm falan filan birşeyler dedim ama görüldü atmadı

Numaranın kayıtlı olduğu e devlet üzerinden mi

O hazırlamış olduğu dava dosyası çok iyi bir şekilde hazırlanmış,gerçek gibi ama
Para isteyecek sonunda böyle çok var piyasada dolandırıcı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,287
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom