Arama sonuçları: *

1. adem trg

Yardım Powercolor fighter vs hellhound

Merhaba bu iki kartın soğutma performansı nasıldır hellhound 2377 tl daha fazla vermeye değermi kart 7900 gre
  2. adem trg

Pc için hoparlör önerisi

Merhaba ortalama 1000-1300 tl ye güzel ses verebilecek bir hoparlör arıyorum arada sırada kullanılacak genellikle kulaklık kullanıyorum ne önerirsiniz
  3. adem trg

Ucuza steam oyun key nereden alınır

Satan yerler var ya ucuza güvenilir 1727509693 Teşekkürler 1727509717 Güvenilir bu siteler değilmi hocam
  4. adem trg

Ucuza steam oyun key nereden alınır

Merhaba malûm oyun fiyatları vs. Baya bi yüksek bunları daha ucuz nasıl temin edebilirim bir yerde gördüm key ile alınıyormuş nereden alabilirim cyberpunk vs. Olması lazım
  5. adem trg

Burdakilerden Hangi mouse alınır

Elim biraz büyük nasıldır küçük duruyor
  6. adem trg

O zamana kadar ne yapacağım 😂
  7. adem trg

Ne önerirsiniz küçük olmasın clawgrip olsun max 2000 tl ve wireless ne almalıyım bana razer güzel geldi ama çok fps oyunu oyanyan birisi değilim arada bir
  8. adem trg

Peki en sonunda hangisini almalıyım
  9. adem trg

Tutuşunu claw grip razer buna uymuyorsa almiyim ama fps çok oynamadığım için razerı dusunuyordum ara sıra oynuyorum
  10. adem trg

Razer güzel değilmi baş parmaklık olursa daha iyi olur ve m800 pro iyi duruyor şahsen x11 veya v3x ama razer daha çok hoşuma gidiyor
  11. adem trg

Kablosuz bi modek arıyorum
  12. adem trg

Oda çok küçük duruyor
  13. adem trg

Merhaba bi nouse alacağım ama kararsız kaldım razer a o kadar vermelimiyim elime tam oturur diye düşünüyorum yada x11 mi almalıyım bilemiyorum max 2000 verebilirim hangisini önerirsiniz...
  14. adem trg

Öneri Ak820 benzeri TR Q Klavye önerisi

Tamamdır hocam teşekkürler inceleme içinde teşekkürler önerdiğin gibi gift switch alıyorum ikinizde teşekkürler
  15. adem trg

Şimdi bi düşündümde bu klavyeyi ayarlardan yapılabiliyorsa tr q yapar kullanırım ezberimde klavye ama yinede arada kalsak ne alınır 1727199187 Teşekkürler
  16. adem trg

O benim için çokta önemli degil o hariç ne seçerdiniz
  17. adem trg

Hocam peki dizi son kez rahatsız edicem bu ikisi arasında kalsanız hangisini seçerdiniz...
  18. adem trg

Haaa evet hiç aklıma gelmemişti ne önerirsiniz 1727198552 Fazla pahalı olmaması lazım klavye için bütçeyi çok aşmasın
  19. adem trg

Merhaba bi klavye ariyorum ak820 pro Alıcaktım ama ingilizce tuş dizilimi varmış bana Türkçe q lazım o rtzda bir klavye onerebilirmisiniz max bütçe. 3.300 -3.400 arası
  20. adem trg

Öneri G502 HERO VS SHARK X11

Merhaba bu iki kouse arasında kaldım nedeni şu g502: elim biraz büyük ve yanlardaki parmak destekleri vs. Tam oturacak gibi duruyor biraz ağır bir mouse Muş ama benim için çok önemli değil x11: de kablosuz olması hafifliği (ne kadar benin için önemli olmasada genelde önemli) Şarj standı vs. Ama...
Top Bottom