Neler Yeni

Burdakilerden Hangi mouse alınır

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Adem trg
Bütçe
2000
Merhaba bi nouse alacağım ama kararsız kaldım razer a o kadar vermelimiyim elime tam oturur diye düşünüyorum yada x11 mi almalıyım bilemiyorum max 2000 verebilirim hangisini önerirsiniz

Son düzenleme:

wtka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
can

exist.one

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Yusuf Karayer
Merhaba bi nouse alacağım ama kararsız kaldım razer a o kadar vermelimiyim elime tam oturur diye düşünüyorum yada x11 mi almalıyım bilemiyorum max 2000 verebilirim hangisini önerirsiniz

Darmoshark M3 Pro, M3S Pro
VXE R1, VXE R1 Pro (Stoklar yenilenecek)
Furylevel Z1
Delux M800 Pro

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Adem trg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Darmoshark M3 Pro, M3S Pro
VXE R1, VXE R1 Pro (Stoklar yenilenecek)
Furylevel Z1
Delux M800 Pro
Razer güzel değilmi baş parmaklık olursa daha iyi olur ve m800 pro iyi duruyor şahsen x11 veya v3x ama razer daha çok hoşuma gidiyor

exist.one

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Yusuf Karayer
Razer güzel değilmi baş parmaklık olursa daha iyi olur ve m800 pro iyi duruyor şahsen x11 veya v3x ama razer daha çok hoşuma gidiyor
attack shark alacaksan x3 al sadece diğerlerini önermem razer almanı da önermiyorum. fps oynuyorsan claw grip öğren alışınca çok daha iyi oynacağına eminim ve basilisk bu tutuşa uymuyor.

Son düzenleme:

adem trg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Adem trg
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
attack shark alacaksan x3 al sadece diğerlerini önermem razer almanı da önermiyorum. fps oynuyorsan claw grip öğren alışınca çok daha iyi oynacağına eminim ve basilisk bu tutuşa uymuyor.
Tutuşunu claw grip razer buna uymuyorsa almiyim ama fps çok oynamadığım için razerı dusunuyordum ara sıra oynuyorum

Gurkanpiro

80+ Gold
x3 un mcusu konumunda hata var yanılmıyorsam takılma sorunu var

Top Bottom