Arama sonuçları: *

1. FatihAdsoy

250 TL Mebran Klavye Önerisi

Arkadaşlar bütçem 250 TL mebran bir klavye arıyorum. Ne önerirsiniz?
  2. FatihAdsoy

Kıyafet Giyince Tiklenmek

Merhaba dostlar, yiğenim 13 yaşında ve polar, kazak gibi uzun kollu şeyler giyemiyor, tikleniyormuş. Giydiği zaman ensesinde kollarında falan sızlama oluyormuş. Sadece bu da değil sudan, kumdan bunlardan da tikleniyor. Yani anneside çok zorlanıyor bakamıyor, coçuk kış günlerinde bile kısa kollu...
  3. FatihAdsoy

Klavyemin bileklik desteğini hangi boya ile boyayabilirim?

Klavyemin modeli Redragon Shiva, bileklik desteğini kırmızı renge boyamak istiyorum. Hangi boya ile boyayabilirim? Sprey boya ile boyarsam sorun olur mu? Bisikletimide sprey boya ile boyamıştım kurumasına rağmen bir yapışkanlık hissi vardı. 1613573096 Akrilik boya daha mı iyi olur sizce?
  4. FatihAdsoy

Ranker Cygnus v2 VS MSI MAG FORCE 100R

Toz filtresi yokmuş ön tarafında, o sebeple Ranker daha güzel geldi bana. Ama yinede sizlerede bir sormak istedim.
  5. FatihAdsoy

Ranker Cygnus v2 VS MSI MAG FORCE 100R

Bilgisayarımın tüm parçalarını neredeyse topladım. Bir tek kasa kaldı. Sizce hangisini almalıyım? Ranker alırsam beyaz modelini alacağım, beyaz olduğu için ARBG fanlar daha mı az belli olur sizce? 500 TL bandında bunlar gibi hava akışı güzel, kaliteli kasalar var ise önerebilirsiniz. 😁
  6. FatihAdsoy

700-900 TL Monitör tavsiyesi.

Hocam ViewSonic olan 75 HZ değil mi?
  7. FatihAdsoy

700-900 TL Monitör tavsiyesi.

Önerebileceğiniz 24 inç 75 HZ oyuncu monitörü var mıdır?
  8. FatihAdsoy

Uyumaktan korkuyorum.

Küçükken çok fazla kabus görürdüm, eskiden oturduğumuz ev cinliydi denilenebilir. Sürekli rahatsız ederlerdi çok korkardım gece olsun istemezdim annemle uyurdum. Bir tür tranva olduğunu düşünüyorum. Bahsettiğim şey 9 10 yaşlarımda oldu, şuan 16 yaşındayım. Bir kaç önce baş gösterdi bu sorun.
  9. FatihAdsoy

Uyumaktan korkuyorum.

Çözüm bulmak için yazmadım. Sadece merak ettim aranızda bu sorunu yaşayan var mı diye.
  10. FatihAdsoy

Uyumaktan korkuyorum.

Biliyorum çok aptalca, başlıktada gördüğünüz gibi, uyumaktan korkuyorum. Anormal bir şekilde korkuyorum. Uyku saati öncesi endişe hissetmeye başlıyorum, kaygılanıyorum, endişeleniyorum, strese giriyorum. Telefonu veya kitabı bırakıp uyumak için gözlerimi kapattığımda endişeleniyorum. Buna...
  11. FatihAdsoy

2. El RX 570 almalı mıyım?

Mining'te kullanıp kullanılmadığını nasıl anlayabilirim ki?
  12. FatihAdsoy

2. El RX 570 almalı mıyım?

Dostlar fikrimi değiştirdim. 0 aldığım RX 560'ı iade edip üstüne 200 TL daha koyup ikinci el RX 570 almaya karar verdim. Ama pek güvenemiyorum. Siz ne dersiniz...
  13. FatihAdsoy

i3-10100F + RX 560 ile Topladığım sistem nasıl?

Mining bu kartları etkilemedi RX560 6 ay önce 800 TL civarlarındaydı şuan sadece 200 TL falan daha pahalı, onun dışında tüm bileşenlerin fiyatları eskisi gibi aynı. Zaten ileride ekran kartı fiyatları düştüğü zaman RX560'ı satıp GTX 1650 Super almayı düşünüyorum.😁
  14. FatihAdsoy

İkinci el RX570 baktım 1400 TL'ye falan buldum lakin güvenemedim. İkinci el tercihim değil. 1612435787 CL değerleri ne kadar? 1612435853 Toplam 3800 TL falan tutuyor.
  15. FatihAdsoy

Neden? Barracuda daha iyi, indirimdeyken almıştım 260 TL falan.
  16. FatihAdsoy

Ekran kartı: BIOSTAR RX560 4 GB İşlemci: Intel i3-10100f Bellek: 2 Adet Patriot 8 GB 3000Mhz Depolama: Seagate Barracuda 120 250 GB SSD Anakart: BIOSTAR H410MH Güç kaynağı: FSP Hydro K 500W Kasa: Zalman N5 MF Arkadaşlar topladığım sistem nasıl? İleride ekran kartı fiyatları düşerse eğer...
  17. FatihAdsoy

Gerçek görüntümüz, aynadaki görüntümüz mü yoksa kameradaki görüntümüz mü?

Başlıktada gördüğünüz gibi, hangisi gerçek görüntümüz? Kendimi kamerada hiç beğenmiyorum ama aynada gayet çekiciyim:D
Top Bottom