Arama sonuçları: *

1. F

GS BONUS KART İLE ÖNCELİKLİ BİLET ALMA

Ben Manchester united-galatasaray İstanbul'da oynanan Şampiyonlar Ligi müsabakasına gitmek istiyorum Bunun için Gs Bonus Kart ile öncelikli bilet sisteminden yararlanacağım ama sistemi nasıl işlediğini bilmiyorum Gs Bonus Kart benim üzerime değil bir abim bana yardımcı olacak bu konuda Merak...
  2. F

Wifi6 modemde 5Ghz Portunu göremiyorum

evet öyleymiş umarım 2.4 de sıkıntı çekmem wifi6 adaptörler çok pahalı aliexpreste var ucuza ama 10 ekim diyor zaten ekim sonu askere gidicem ekimde oynayamam pc 1694639290 aliexpresten alışveriş yapan var mı hiç güvenilir mi
  3. F

onu bilmiyorum yoksa 5G ye bağlanamayacak mıyım bir daha
  4. F

pc masaüstü toplama usb wifi aparatı kullanıyorum normal wifi 6 modemin yaydığı 2.4 portuna bağlanıyorum sıkntı yok ama 5 g gözükmüyor tek
  5. F

ssid 6 yı aktifleştirdim pcde gözükmüyor ama tablette gözüküyor anlamadım 1694630207 oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım ping açısından eski modemde yaşıyordum baya
  6. F

ssid kısmından ayırdım yani en azındandan tablette gözüküyor ve bağlanıyor sıkıntı kendi pcimde görememem
  7. F

huawei hg255s modemin verdiği 5G yi destekliyordu ve diğer 5G interneleri görüyor bunun farkı nedir
  8. F

Arkdaşlar süperonline internet şirketini kullanıyorum yaşadığım teknik sıkıntılardan dolayı wifi 6 modeme geçiş yaptık fakat 5G portunu bir türlü görmüyor bilgisayarım ZTE H3600 V9 modeli modem arayüz içerisinden aktif şekilde ayarladılar önceden görüyordum eski modemde yada çevremizdeki 5G...
  9. F

Cs go oyundan atılma

Hiç bir şekilde adamlara lafta söylememiştim her hatalarında nt her oyun kazandımızda papağan gibi gj dibe sesli olarak övgüler yağdırdım nerelesin diye sordum turkey dedim adam bir anda saçma bir şekilde f*uck turkey dedi nereliler bilmiyorum bende you realy idiot dedim (bu olay bir kişi ile...
  10. F

Cs go oyundan atılma

Ama çok saçma değil mi öyle ise sonuçta oyunu sonuna kadar oynamışım Çok sinir oldum adamlara ya 1683415093 Oyun başlamıştı son eldi maç sonucu tekrar menüsünde 30 rauntda da varım diye gözüküyorum
  11. F

Cs go oyundan atılma

Az önce bir olay yaşadım rankım nova 3 oyunun çok önemli yerlerinde raunt kazandırdım ve 18 kill 6 asist 14 ölme gibi bir istatistiğe sahiptim skorunu tam hatırlamıyorum ama bomba kurma ve çözme gibi çok sayıda görevde yaptım ama 4 yabancı oyun 15 14 iken beni oyundan attılar ve oyunu 16 14...
  12. F

Ram Mhz değerleri yükselmiyor

Anladım hocam peki 3000 Mhz ile 2666 Mhz arasında çok performans fark eder mi 1679961367 Bir de işlemci alırken nelere dikkat etmeliyim mesela ben f/p olarak topladım pcyi elim bolalınca upgradelerim diye
  13. F

Ram Mhz değerleri yükselmiyor

elimde i3 10105f işlemci asus h510m-a anakartı var. çift kanal 3200 Mhz ramlarim var ama bios ayarlarında xmp yi aktif etmeme rağmen hala daha 2666 Mhz değerinde çalışıyor. manuel olarak 3200 Mhz yaptığımda ise bilgisayarım güvenli modda açılıyor. ramlarimi maksimum performansta nasıl...
  14. F

Bios um safe mode da başlatıyor bilgisayarı

Aynı sorunu ben de yaşıyorum çözdün mü sorunu nasıl düzelttin
  15. F

Süperonline sıkıntısı

Elimde everstşn bir router modmeş var fiber kabloyu wan bölgesine takma iyi bir verim alırmıyım sence Önerebileceğiniz bir modem var mı
  16. F

Süperonline sıkıntısı

Arkadaşlar türkcell süperonline 100 mbps paketini kullanıyorum ama test yaptığımda mesafe bir uzasın duvar olmaksızın 25 mbps zor görüyorum modem den kaybaklımı yoksa başka bir sorun mu var
  17. F

Çözüldü✓ Windows 10 yükleme sorunu

İlgilendiğin için teşekkür ederim ama ili sorununda çözdüm ve benim gibi ilk defa windows kuran arkadaşlara yardımcı olmak isterim İntenette yükleme ile ilgili bir sürü video ve yazı var eminim ki bu forumda da vardır ama herkes (özellikle videolarda) videoları uzun olmaması için kestikleri...
  18. F

sistemi 2 defa kurmuş ilk seferim olduğu için anlamamışım :)))) çözdüm sonradan. Ama fazla kurulan windows 10u nasıl kaldırabilirim yardımcı olur musunuz
  19. F

Yükleme tamamlanması ya ssd de yer kaplamış olur mu tekrar denerken temiz kurulum mu yapmalıyım yoksa format seçeneğini mi seçmeliyim
  20. F

Denedim ama yine aynısını yaşıyorum 2 kere denedim 3. Denemeye başlamadan size danıştım
Top Bottom