Arama sonuçları: *

1. M

Yardım Kargo sırasında kırılan Monitör

Bütün arkadaşlara tek tek teşekkürlerimi sunuyorum yardımları için. Dediğiniz gibi bütün tutanakları tutturacağım herhangi bir aksilik halinde Tüketici hakem heyetine gideceğim.
  2. M

Kutunun içinde köpükler mevcuttu yani kırılması için ekstra çaba harcamaları gerekiyordu ki öyle de oldu.
  3. M

Kutunun değişmesi halinde beni haklı çıkarmış olmazlar mı ? Benden kendi kutusuyla göndermemi istediler ve bende orijinal kutusyla gönderdim.
  4. M

Asus ile anlaşmalı kargo olduğu için ben herhangi bir belge imzalamadım sadece kargo takip numarası verdim.
  5. M

Servis tutanak raporundan hiç bahsetmedi aksine belirli bir ücret karşılığında yapabileceklerini söyledi. 1723567493 Aradım hocam aynı şekilde söyledim onlarda bana hasar tespit tutanağı tutacaklarını söylediler ancak kutuda ezilme vs. yoksa bir şey yapamayız dediler.
  6. M

Göndermeden önce ölü pikselin fotoğrafını Asus yetkili servise yollamıştım ancak ne kadar işe yarar bilmiyorum. 1723567103 Maalesef çekmedim.
  7. M

Merhaba, Asus VG249QM1A markalı monitörü kullanıyordum ölü piksel oluşmasından dolayı UPS kargo ile Asus yetkili servise gönderdim. Kargo ellerine ulaştıklarında beni aradılar ve monitörün kırık olduğunu garanti kapsamı dışına çıktığını söylediler. Yani monitörüm kargo taşımacılığı sırasında...
Top Bottom