Arama sonuçları: *

1. S

Windows'tan atlasOS'e geçmeli miyim?

Sürücüler destekler mı?
  2. S

atlasOS 21H1 mi hocam:)
  3. S

Şimdi sistemim biraz kötü ve normal Windows ile atlasOS karşılaştırmalarına baktığımda gayet güzel performans veriyor sizce geçmeli miyim?
  4. S

2500 TL Kablosuz kulaklık önerisi

Yaklaşık olarak bütçem 2500 lira oyun oynarken bir sıkıntım yok, fakat müzik kısmında biraz kaliteli olsun ve rahat olsun.
  5. S

Bilgisayarım gereksiz yere performans kaybediyor

Bilgisayarım arkada discord açıkken tarayıcıyı açmaya çalışırken sesler gidiyor oyun oynarken ciddi fps düşüşleri yaşıyorum o yüzden linux a geçmeyi düşündüm bir an zaten bir tane oyun oynuyorum o da LoL zaten linux ta çalışıyor ama bu performans kayıplarının çözümü varsa windows ta kalırım...
  6. S

Valorant yeni savaş bileti

Valorant'ın yeni savaş bileti sizce nasıl ?
  7. S

GTA 5 çözünürlük sıkıntısı

GTA 5 te çözünürlüğü 720p ye çektiğim zaman ekran küçülüyor driverlardan tam panel yapmama rağmen bir süre sonra tekrar varsayılan ayarlara dönüyor ne yapmalıyım?
  8. S

bilmeden küflü tatlı yedim

boşver 2 kaşık parol içersin geçer :D
  9. S

Samsung Galaxy Tab4 T230 Custom Rom

Başlıktan anlayacağınız gibi tab4 t230 için custom rom lazım.
  10. S

Discord linux ekran paylaşımı sorunu

Discord linux ta ekran paylaşımı yaparken ses karşı tarafa gitmiyor.Bu sorunun bir çözümü varmı
  11. S

Linuxta oyun oynarken modellemeler ve texturelar bozuk gözüküyor

Merak etmeyin elementary os kullanırken böyle bir sorun yaşamıştım ve şuan ubuntu kullanıyorum ayrıca ekran kartım amd vega 3
  12. S

Oyun oynarken sinirlenince bir yere vuruyor musunuz?

ah o mouse benden neler çekti.
  13. S

Linuxta oyun oynarken modellemeler ve texturelar bozuk gözüküyor

başlıktan anlıyacağınız gibi oyun oynarken modeller ve texturelar bozuk bunun için bir çözüm varmı?
  14. S

Linux a geçmelimiyim

oyun için aslında pek sıkıntım yok.Ben ubuntu geçmeyi düsünüyorum ama genede sağol 1610641949 csgo,gmod ve hoi4 vs oynuyorum, çoğuda destekliyor
  15. S

Linux a geçmelimiyim

1 hafta linux kullanmıştım zaten sonra windows kurmaya çalışmıştım o yüzden deneyimliyim :)
  16. S

Linux a geçmelimiyim

Cihaz adı DESKTOP-HMPEHMQ İşlemci AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gfx 2.60 GHz Takılı RAM 8,00 GB (kullanılabilir: 5,94 GB) Cihaz Kimliği ******************** Ürün Kimliği *********** Sistem türü 64 bit işletim sistemi, x64 tabanlı işlemci Kalem ve dokunma Bu...
  17. S

Linux a geçmelimiyim

ilk önce windows un şu saçma sapan programlarından servislerinden bıktım gerçekten bilgisayarım çok hantallaşıyor ve bu benim canımı sıkmakta ,son birkaç gündür linuxa geçmeyi düşünüyorum fakat sıkı bir oyuncu olduğum için tereddüt etmedim değil, yani linux mu windows mu arasında kaldım
Top Bottom