Arama sonuçları: *

1. E

istedigim kasayi bulamiyorum yardim lütfen

önüne 3 veya 4 (3 e okeyim birazdan yazacagim özellikler önü 3lü olan bir kasada yoksa diye ekledim) tavan ve ve yerde 3 lü ayrica anakartin yanindada 3lü fan arka icin ise klasik 1 li yeter toplamda 13 fanli kasa ariyorum evet cok fan var ama bence gider
  2. E

KASA FANLARININ iyi mi? KÖTÜMÜ OLDUGUNU NERDEN ANLARIM

kasa alacagim ama birileri fanlariyla alakali birsey söyledi aldigim kasanin fanlarinin iyi olup olmaidigini nerdne ögrenebilirim
  3. E

beyaz mi siyah kasa mi

elimdeki anakart siyah ekran karti siyah islemci sogutucumda büyük ihtimalle siyah olacak ama ekran katinin mor rgbsi var ben simdi beyaz akvaryum kasami alsam yoksa siyah akvaryum kasami icerideki mor görüntü bence beyazlan daha hos durur...
  4. E

4060ti16gb icin intel mi amd mi kac cekirdekli islemci lazim ve kac ghz olmali

4060ti16gb icin intel mi amd mi kac cekirdekli islemci lazim ve kac ghz olmali 280hz1ms gamepowerdan ACE A80 i alacagim fps ve TAA oyunlari icin ilk kez sistem kuruyorum kasa icin butcek 29 lan 30 arasi ssdm 256 gb bile olabilir okuma hizi yüksekse
  5. E

280 hz monitör icin nasil bir sisteme ihtiyacim var

Hepsini oynayacağım ekranı ve sistemi bi 5 6 yıl kullanmayı düşünüyorum peki 4060ti 16 gb için onereceginiz 5 5600 veya 5 5500 dışında işlemciniz var mı ve ssd kaç okumaya sahip olmalı ve parçaların birbirine uyduğunu nerden öğrenebilirim
  6. E

dostum attigin sistem icin cok tesekkür ederim ama eee bunlar biraz pahali sanki ben monitör klavye mouse dahil 36000 tl düsünüyordum eger bi fiyat araliginda güzel varsa önerebilir misin sen hatta 40 45 e kadar yaz ben yurt disindan daha ucuza alabilirim belki 1722517787 4060 ti 16 gb alsam...
  7. E

ikisinide oynicam ama internet kafede iyi bir bigisayarlan oynarken kisa sürede ascente ciktim ondan kaliteli birsey almak istiyorum ekran dahil 30000 tl yi cok gecmek istmeiyorum 1722428446 1722428595 tesekkürler öneri icin ama daha iyisi var mi bakmam gerekiyor cünkü aralarinda baya fark var...
  8. E

280 hz icin nasil bir sisteme ihtiyacim var normal ryzen5 5600 lük bir sistem bana 280 hz bir ekrani 280hz kalitesinde kullandirtir mi yoksa 180 hz bir ekran falan mi bakmam lazim ilk kez pc toplayacagim ondan hicbirsey bilmiyorum bu konu ile alakali tam bilgi veren bir yt hesabida bulamadim
  9. E

ryzen 5 serisi yeterlimi yoksa ryzen 7 3700x-3800x alinmalimi

yukardakiyle ayni sistem topluyorum ondan sordum elimde ryzen5 yok
  10. E

toplama bilgisayar icin parca önerileri lütfen hepsini birlikte yazin ve bu sistemle kullanabilecegim kasa ve monitör lütfen bütcem enfazla 4000

toplama bilgisayar icin parca önerileri lütfen hepsini birlikte yazin ve bu sistemle kullanabilecegim kasa ve monitör lütfen bütcem enfazla 4000
  11. E

HAZIR SİSTEM Mİ? TOPLAMA MI?

benim fikrim bütcen 3000 4000 arasiysa ve oyun oynuyacaksan toplama al donanin arsivi youtube kanalinda seni icin uygun olan toplama videosu mevcut buda linki:
  12. E

Pc'mi laptop'mu ?

i7 almana gerek i5 de isini fazlasiyla görmesi lazim
Top Bottom