Neler Yeni

Pc'mi laptop'mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Bedirhan Alıcıoglu
Merhaba arkadaşlar,
Elimde 4800 tl civarı para var yaza doğru bu parayı değerlendirmek istiyorum
Şu an 16 yaşımda olduğumdan dolayı üniversiteye nereye gideceğime karar veremedim ailem şu an oturduğumuz Yozgattan bir ev aldı ve burada üniversite imkanı pek yok ilerde üniversiteye başka bir ile gitmek zorundayım ordada yurtta kalacağım yada ögrenci evinde kalacağım bu sebeple Laptop almak daha mantıklı geliyor sizce Casper excalibur 1650 i5 laptopmu almalıyım yoksa 1660s r5 bir sistem+ekipman mı almalıyım ? (Evde monitör var )
Sistem al gittiğin üniversiteye kurarsın bence laptop pişmanlıkyır 3 yıl önce i7 1050 ti 16 gb olan leptop almıştım asusun şu an ekran kartı yandı pc yavaşladı lol bile zor oynatıyor kesinlikle alma 3 yıl zor götürür parana yazık

Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Ataberk Yayla
İhtiyaca bağlı. Üniversiteye gidiyorsundur laptop gerekir ya da işin gereği yanında laptop taşıman gerekir. Bu durumda masaüstü istersen %200 daha iyi olsun laptop almak zorunda olursun.
İlerisini düşünüyorsan laptop alabilirsin. Üniversite yıllarında canın sıkılmamış olur.
Evet ileride işime yarasın param boşuna gitmesin,yoksa aynı zamanda sistem alıp 2 yıl sonra ilerde ucuza bir laptop alabilirim ama bu seferde toplama pcyi boşuna almış olucam
PC taşımak çok zor diil hemşehrim bende kuzenim için PC taşımıştık elinde bile götürürsün yada alınca atma kutuları kutularla götürürsün hiç sıkıntı olmaz
Bu şekilde taşıma değil hocam yanlış anladınız üniversiteye götürme anlamında.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem al gittiğin üniversiteye kurarsın bence laptop pişmanlıkyır 3 yıl önce i7 1050 ti 16 gb olan leptop almıştım asusun şu an ekran kartı yandı pc yavaşladı lol bile zor oynatıyor kesinlikle alma 3 yıl zor götürür parana yazık
Aldığınız laptopa bağlı birazda ben zaten sistemi temiz kullanır her gün performansını kontrol ederim ısınma konusundada casper baya bir devrim atlamış gibi duruyor.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,843
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Evet ileride işime yarasın param boşuna gitmesin,yoksa aynı zamanda sistem alıp 2 yıl sonra ilerde ucuza bir laptop alabilirim ama bu seferde toplama pcyi boşuna almış olucam

Alıp gittiğin yere de kurabilirsin. Tabi ev tutarsan, yurtta kalırsan sistemi odana kurmana izin verirler mi bilmiyorum.

crazyboy40

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,555
İsim
Samet Kaya

Tamam genelde her yurtta masa olur odalarda koyarsın odaya hem üniversitesi rhaat laptop çok ısındığı için kısa ömürlü oluyo laptop yıllardır kullanan biri söylüyo bunu sana

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Merhaba arkadaşlar,
Şu an 16 yaşımda olduğumdan dolayı üniversiteye nereye gideceğime karar veremedim ailem şu an oturduğumuz Yozgattan bir ev aldı ve burada üniversite imkanı pek yok ilerde üniversiteye başka bir ile gitmek zorundayım ordada yurtta kalacağım yada ögrenci evinde kalacağım bu sebeple Laptop almak daha mantıklı geliyor sizce Casper excalibur 1650 i5 laptopmu almalıyım yoksa 1660s r5 bir sistem+ekipman mı almalıyım ? (Evde monitör var )
Aynı durumdayım ben de. Sanırım pc yi tercih edicem. O fiyata mükemmel bi laptop bulamam ama 1660s li pc toplayabilirim. Laptop alırsan oyun olayı biraz geri planda kalıyor.

cureshoot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
mehmetcan bayır
Merhaba arkadaşlar,
2 yıl içinde 4 tane laptop çöp oldu :) ama aynı zamanda aldığım kasalar halen sorunsuz duruyo

ERKUT EFE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ERKUT EFE BARANSEL
i7 almana gerek i5 de isini fazlasiyla görmesi lazim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular