Arama sonuçları: *

1. JeyliBon

Air pods 2. Nesil alınır mı?

Neden ne farkı var o fiyata bilmediğim için soruyorum 1723147055 Direk link tarzı atsanız daha iyi olur
  2. JeyliBon

İ3 12100f mü ryzen 5 3600 mu

12100 tabikş
  3. JeyliBon

Air pods 2. Nesil alınır mı?

Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar,kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum iPhone kullanıcısı olarak air pods alasım var ama marka takıntım yok bu fiyata bu kulaklık alınır mı ya da başka tavsiyeleriniz var mı varsa alabilir miyim...
  4. JeyliBon

Windows Boot Manager Sorunu

Arkadaşlar şuan bilgisayarımda takılı iki ssd var biri sata biri m2 olmak üzere şuan windows sata olandan açılıyor m2 olanda da windows falan her şey var biosdan boot ayarlarını yapıp m2 yi ilk sıraya koymama rağmen windowsu bulamıyor error veriyor ben bu hatayı nasıl düzeltebilirim yardımcı...
  5. JeyliBon

Valorant FPS Sorunu?

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm, Valorantta oyun için yeterli bir sistemim olmasına rağmen oyun içimde bazı aralıklsr 100fps 90 civarı alıyorum bazen de 200 den aşağı düşmüyor 144 hz oynadığım için fps düşünce kasıyormuş gibi gözüküyor ve sıkıntı yaşatıyor bunun sebebi nedir veya nasıl...
  6. JeyliBon

Explorer.exe hatası Lütfen Yardım

Arkadaşlar bugün bilgisayarı girdim ve spotifyı açmaya çalıştım ancak explorer.exe hatası aldım sadece spotify ile ilgili olduğunu düşünüm ama sonra görev çubuğundaki ve arama bölgesindeki hiçbir şeyin açılmadığını fark ettim youtubetan her şeyi denedim ancak bir türlü olmadı yardımcı...
  7. JeyliBon

Playstation 5 Alinir Mi ? ( Cözuldu )

Oynamadıysan kesinlikle oyna büyük bir eksiklik bence
  8. JeyliBon

Nerden aldın aga o kadar ucuz
  9. JeyliBon

Hmm bence alınır pc ye göre çok rahat oyun açısından eğer fps oynamayacaksanız
  10. JeyliBon

Valla knk bende pc yi satmayı düşünüyorum oyun oynayacak pek vaktim yok ps5 daha kullanışlı uygun bulursam bende almayı düşünüyorum alınır bence siz ikinci el mi sıfır mı alıcaksınız
  11. JeyliBon

Tüm Ekipmanlar Dahil Sistem Ne kadar Eder

Arkadaşlar iyi günler bir depremzede olduğum ve sınav öğrencisi olduğum için pc yi satmayı düşünüyorum topu topu 2 ay oynadım. Özellikleri Gtx 1650 super İ3 10100f 8gb ram H410 anakart 500 gb nvme m2 ssd 500 gb hdd Aoc c24g1 144hz 1ms monitör Steelseries rival3 mouse Porge pro mousepad 70x30...
  12. JeyliBon

Porge mousepad alınır mı?

Arkadaşlar 100 TL civarı bütçem var https://www.hepsiburada.com/porge-pro-gaming-xl-70-x-30-cm-buyuk-mouse-pad-pm-HB0000119RV4 Bu mousepad alınır mı genelde fps oyunları oynuyorum.Öneriniz varsa paylaşırsanız sevinirim
  13. JeyliBon

Mouse ve mousepad önerisi?

Arkadaşlar genelde valorant oynuyorum ve fps oyunlarını seviyorum geçici olarak 50 tl lik bir mouse ile 20tl lik bir mousepad almıştım artık düzgün bir şey almanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Ortalama ikisi için maksimum 500 tl bütçem var ne önerirsiniz
  14. JeyliBon

400 TL YE Rampage Comfort alınır mı?

Arkadaşlar 400TL bütçem var max sizce bu kulaklık alınır mı başka tavsiyesi olan varsa yazabilir mi https://www.itopya.com/rampage-rgw9-comfort-rgb-71-surround-oyuncu-kulakligi_u11919
  15. JeyliBon

300-400 TL Gaming Kulaklık Önerisi

her kasa da bulunan bir şey galiba değil mi
  16. JeyliBon

son olarak bir sorum var 3.5mm tam olarak ne oluyor ve galiba ses karını anakarttan alıyormuş sıkıntı çıkarır mı
  17. JeyliBon

gamenote h2002d modelinde kulaklıkla mikrofonu aynı anda kullanamama diye bir şey var mı
  18. JeyliBon

saol önerin için kardeşim bi bakmam lazım bunlara da
  19. JeyliBon

Yardım Monitör alicam panellerde kararsız kaldım

tn ile ıps in görüntü farkı kadar ıps ile va arasında yok onu söyleyeyim oyunda oynuyorsan va öneririm ama pek oyunla işim yok grafik olsun diyorsan ips al sana kalmış
  20. JeyliBon

Arkadaşlar öncelike selamun aleyküm hayırlı ramazanlar,benim bir kulaklığa ihtiyacım var şöyle 300-400 tl civarı bana sıkıntı çıkarmayacak bir kulaklık arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
Top Bottom