Arama sonuçları: *

1. yigitdgn

Yardım Gta 5 eve girme animasyonu kapatma

Arkadaşlar gta 5 de eve girerkenki animasyonu kapatmak istiyorum nasıl kapatabilirim animasyon olunca 2 saat girmiyor
  2. yigitdgn

Kasadaki sönmeyen ışıklar ve elektrik iletim

ben erp ayarını açarken enable s4+s5 bide sadece enable s5 var ikisinide seçip denedim hala ışıklar yanıyor anakartım asus b450m k II
  3. yigitdgn

erp ayarı açmama rağmen ışıklar yanıyor

merhaba arkadaşlar biostan erp ayarını aktif etmeme rağmen pc kapalı durumdayken yine kulaklığın ışıkları yanıyor klavye ve mouse a basınca ışıkları yanıyor ve sönmüyor anakartım asus b450m k II başka bir ayar yapmalımıyım
  4. yigitdgn

IOS iphone xs alınır mı?

arkadaşlar iphone xs günümüzde alınılırmı sıfırı zaten yok ama 6 7 k bandında ikinci el temiz alınır mı?
  5. yigitdgn

EV İÇİN 5+1 SES SİSTEMİ ÖNERİSİ

merhaba bende hopörlör arıyorum 1000m2 kare spor salonumuz için önerebileceğiniz kolon hopörlör vb ses sistemi vs varmı
  6. yigitdgn

6-7k arası iş bilgisayarı önerisi

Masaüstü tercih etmiyor dışarı da çıkacağı için güzel m2 li laptop araştırıyorum bende 1665175944 Lenavo v15 g2 düşünüyorum
  7. yigitdgn

6-7k arası iş bilgisayarı önerisi

Arkadaşlar arkadaşım 6 7k civarlarında laptop arıyor bildiğiniz güzel bir model varsa paylaşabilirmisiniz
  8. yigitdgn

Ekran kartı kırmızı ışık yanıyor

Ekran kartı soketinin taraflarında güç koruma ışığı var o da olabilir belki
  9. yigitdgn

İtopyadan satılan hazır sistem alınır mı

öyle yapın o zmn sistem şuanki haliyle de güzel ztn çok depolamayı dert etmezseniz çok oyun yüklemezseniz götürür sizi
  10. yigitdgn

İtopyadan satılan hazır sistem alınır mı

alınır fakat anakart modeli değiştirilip bide m2 ssd takılsa daha iyi olur şuanki halide iyi ama
  11. yigitdgn

Bu sistem alınır mı?

alınır
  12. yigitdgn

Yardım Spor salonu için hopörlör tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar spor salonu için basslı bir hoperlör arıyorum yüksek ses çıkarırsa iyi olur tavsiyesi olan varmı modelleri bilmiyorum hiç
  13. yigitdgn

Yardım valorant sohbet hatası

arkadaşlar valorantda son 2 gündür chate yazdığımda mesaj 2 dk sonra gidiyor v e sohbet odası bağlı değil diyor ne yapmalıyım bu durum can sıkmaya başladı
  14. yigitdgn

Arkadaşım Telefon Alacak Max 12000

bencede iphone 11
  15. yigitdgn

da v4.5 satıp macbook air alınır mı?

oyun anlamında valorant oynuyorum sadece macbookda performans olarak düşüş baya var o konuda biraz çelişki içerisindeyim
  16. yigitdgn

da v4.5 satıp macbook air alınır mı?

arkadaşlar başlıktada belirttiğim gibi sistemim da v4.5 sizce satıp macbook air almalımıyım
  17. yigitdgn

Pc açılıyor sonra sadece mouse var

Gelmiyor yine siyah ekran ve mouse imleci var format atsam düzelir mi acaba
  18. yigitdgn

Arkadaşlar sorun yine oldu ctrl alt delete yapıyorum hiçbirşey çıkmıyor ne yapacağım bilmiyorum
  19. yigitdgn

bu arada microsoft store güncellemesi çok mu uzun sürüyor hala aynı
  20. yigitdgn

arkadaşlar sorunu düzelttim hepinize teşekkür ederim
Top Bottom