Arama sonuçları: *

1. GenearalPatates

Megalisans Sitesi Güvenilir Midir?

Aldınız mı ? Bana da Adobe Premier Pro lazım , mega lisansta buldum .
  2. GenearalPatates

Öneri 2 GB ram ile oynanabilecek oyun önerileri

Cyberpunk 2077 😁 Şaka bir yana sevmeye bilirsin ama minecraftı bir dene , en azından oyalanır , redstone ile garip şeyler , icatlar yapmaya çalışırsın . 😊
  3. GenearalPatates

SteelSeries Mouse Padleri Ne kadar Dayanıklı ?

Arkadaşlar , yeni Razer Deathadder V2 Mini edindim , almışken kaliteli bir mouse pad alayım dedim ve SteelSeries Qck Heavy Medium aldım . Şimdi sorum şu ; mouse pad iyi hoş ama yanları dikişsiz olduğundan , fareyi yukarı aşşağı hareket ettirirken , kenarları kolum sürtündüğünden dolayı çıkar mı...
  4. GenearalPatates

Red Dead Redemption 2 Türkçe yaması hakkında

Bak bu arkadaş mükemmel özetlemiş konuyu bunu da tekrar okuyunuz komando bey .
  5. GenearalPatates

ÖNCELİKLE CAPS LOCK U KAPA GÜZEL KARDEŞİM BAĞIRMAYA GEREK YOK !!! Ve bence sen dikkatli oku hikayesi güzel değil diyon , ingilizcem yok diyon , neye göre hikayesi iyi değil diyorsun bana bunu bir anlat . At sürme kısmında haklısın da oyunun açık dünyası iyi olduğu için büyük bir eksi değil ...
  6. GenearalPatates

O sağdece online olanı değilmi ? Yani story modu olmayanı 1621616201 Adın "komando" yerine "komedi" olsa daha iyiymiş , karşımızda bir şaheser duruyor ve asıl saçma gelen şey ingilizce bilmeden diyorsun , madem nasıl anladın da kötü olduğuna kanaat getirdin ? Benim ingilizcem de aman aman değil...
  7. GenearalPatates

PS 5 ne zman stoka gelir

İçin rahat edecek ise yarın :) Şaka bir yana tahminen bir şey söylemek pek doğru olmaz neye göre kime göre , yanlış bilgi vermiş oluruz .
  8. GenearalPatates

15K Yayın&Oyun Sistem Önerisi

Çoğu arkadaş zaten yazmış ama kesinlikle şu dönemde alacağım diyor isen hazır sistem . Eee neden ? Cevap basit ; ekran kartı stoğu ...
  9. GenearalPatates

Bu Pc İyi midir(2.el)

Böyle adamların , böyle bilgisayarlara " tüm oyunları 60 fps açar hehehe " dediğine göre ; cyberpunk 2077 , Rdr 2 vb daha pek çok oyundan haberi yoktur. Yani neye göre kime göre , ben şimdi bir ( bırak cyberpunk , Rdr ) Gta 5 de ayarları fullesem eminim fps 60 ı görmez . Adam bir de güncel...
  10. GenearalPatates

Technopat VS Donanım Arşivi

herkes istediğini seçer sonuçta hepimiz aynı olsak çok sıkıcı olur . Ama ben Nedrax ' a katılıyorum , Tecnopatta karşı da bir kinim yok . Hatta youtube videolarını da fırsat buldukça izlerim .
  11. GenearalPatates

İnceleme Razer Deathadder V2 MINI!

İnceleme için teşekkürler ama bir sorum olacak ; n11 den 310 tl ye aynı mouseyi alayım dedim , satıcıya sordum kutudan grip tape çıkıyormu diye çıkmıyor dedi . Bu konu ile ilgili bilginiz var mı ? Grip tapesiz kullanınca hissiyat konfor olarak nasıl ?
  12. GenearalPatates

Laptop ramler farklı

O arkadaş forumu trollemeye çalışıyor olmasın 😂
  13. GenearalPatates

Monster Notebook hakkında ne düşünüyorsunuz?Almaya degermi?

Alüminyum kasa iyidir fakat zorunluluk değildir . Ne hikmetse elimdeki laptoptan önce alüminyum kasa , I7 hq lu laptop vardı işlemciye undervolt yaptım , Cooler Master MasterGel Maker termal macun sürdüm ama işlemci yangın yeri ( 95 - 100 derece sonra zaten işlemci performansı düşürüyor fps...
  14. GenearalPatates

Ben Tulpar T5 kullanıyorum , şunu söyleyeyim Monster sıcaklık düşük olsun diye fan hızını baya yüksek tutar , biraz seslidir . Şu ana kadar kullandığım bütün Monster laptoplar böyleydi .
  15. GenearalPatates

Alınabilir ama alacağınız modelin ; sıcaklık değerlerini , kasa kalitesini , kronik sorunu olup olmadığını detaylıca araştırın . Monster ' in kasa kalitesi iyi değil bunu 3 - 4 tane Tulpar serisi laptop kullanmış biri olarak söylüyorum ama dikkatli kullanırsanız 3 - 4 hatta 5 yıl götürecektir .
  16. GenearalPatates

Technopat VS Donanım Arşivi

İsteyen Tecnopat , isteyen Donanım Arşivi forum sever ama benim tercihim Donanım Arşivi forum çünkü Tecnopatı ben TDK (Türk Dil Kurumu) ' ye benzetiyorum . :) Ve Tecnopatta mağlesef kaba , sağdece kendi düşüncesini doğru gören , kanser kullanıcı sayısı bir tık daha fazla ( bu kitle azınlıkta ) ...
  17. GenearalPatates

STEELSERIES QcK Medium Alınır mı ?

Qck heavy uygun fiyatlı buldum bitmesse işallah alırım :)
  18. GenearalPatates

STEELSERIES QcK Medium Alınır mı ?

Razer deathadder v2 mini almayı düşünüyorum . Almışken kaliteli bir mouse pad alayım dedim biraz araştırdım ve STEELSERIES QcK medium bana iyi gibi geldi ama daha kalın ve kenarı dikişli heavy medium mu alsam bilemedim ( medium boy alacağım ) . Düşünceleriniz neler ? Düz Qck modeli alınır mı ...
  19. GenearalPatates

Razer Deathadder V2 Mini , Hangi Boyutta Eller İçin uygun ve Nasıldır ?

Razer deathadder v2 mini almayı düşünüyorum , elimde orta / büyük diyebileceğimiz bir boyutta ve pençe tutuş ( claw grip ) şeklini kullanıyorum . Sizce elime uyar mı ? Kalite olarak iyi diye duydum siz neler düşünüyorsunuz , fiyatını hak eder mi ?
  20. GenearalPatates

Yardım Hs 35 Ses ve Mikrofon Sorunu

En azından bası kısıp tizi yükseltebileceğim ekolayzer programı öneriniz var mı ?
Top Bottom