Arama sonuçları: *

1. Göktürk ArdaHan

Amazon.com.tr rezilliği

Eyw sağol aga zaten kutlayan bi burası var ki arkadaş yok zaten ailede kutlamıyo bendede alışkanlık değil
  2. Göktürk ArdaHan

Amazon.com.tr rezilliği

Eyw aga sağol
  3. Göktürk ArdaHan

Amazon.com.tr rezilliği

Yok knk 5 günde dünya savaşı başlayacak amazon paranı yiyecek
  4. Göktürk ArdaHan

Konu kapanmıştır

Bak insan gibi kusura bakma knk bi anlık şeyliğim tuttu diyebilirdi açıklardık adama geldi baseyi herşeyi maaf etti ban yedim kafayı yedirtiyo
  5. Göktürk ArdaHan

Konu kapanmıştır

Beklesin iyice sinir krizine soktu bende oku sokucam krize 1728078290 Eyw aga dediğim gibi hayla aynı bi iki yapıp bıraksa neyse ama bu iyice inatlaşıyo sinir ediyor o yüzden
  6. Göktürk ArdaHan

Konu kapanmıştır

Konu kapanmıştır.
  7. Göktürk ArdaHan

Öneri 2K Monitör Tavsiyesi

Bakayım ona bi
  8. Göktürk ArdaHan

Ama flat
  9. Göktürk ArdaHan

Yardım Asus ROG Strix XG27WCS alınır mı?

Asus ROG Strix XG27WCS fps oyunları ve hikaye oyunları oynuyorum sizce alınır mı?
  10. Göktürk ArdaHan

Bütçem 10K çok çok değerse 13-14k falan çıkarım oda zor standart bütçem 10k Genelde fps oyunları ve hikaye oyunları oynarım 165hz ve üstü olursa kavisli olursa iyi olur birde 27 inç olsun mutlaka
  11. Göktürk ArdaHan

Öneri 2k VA CURVED VS İPS FLAT

2k'da Düz Mü Flat Mı Sizce Hangisi Flat Pek Hoşuma Gitmiyor Curved Hoşuma Gidiyor Sizce Hangisini Almalıyım?
  12. Göktürk ArdaHan

Bu işlemci gerçek mi?

İade üründür ama bu şekilde nasıl kabul etmişler veya geri satmışlar anlamadım test et sorun yoksa kullan
  13. Göktürk ArdaHan

Steam Hesabım Çalındı

Steam desteğe yaz eski şifrem buydu bağlandığın cihaz buydu hesabım çalındı diye direk bakıyorlar yeni cihaz girişi varsa doğruysa dediğin şifreyi değiştirip sana veriyorlar tek kullanımlık kod ile
  14. Göktürk ArdaHan

Bu işlemci gerçek mi?

Nerden aldın iade ürün olabilir
  15. Göktürk ArdaHan

Bisiklet Kron spx100-hd vs kron tx-100 md sizce hangisi

Sizce hangisi daha iyi bütçe 12500TL Fitnees'a gitmek için hız yapmak ve normal sürüş için uzun mesafe için istiyorum
  16. Göktürk ArdaHan

12500tl bisiklet önerisi

Tamam 1728037928 Sildim
  17. Göktürk ArdaHan

🔥İndirim Bim'de Minecraft Figürleri 59TL!

Umarım bizim burdaki Bimde Vardır Yoksa Ateşe Veririm Heryeri
  18. Göktürk ArdaHan

12500tl bisiklet önerisi

1 https://www.hepsiburada.com/bianchi-t0018fs-d-47-kadro-siyah-bej-p-HBCV000066FPNY?magaza=Limon%20Bike&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.48.6 2...
  19. Göktürk ArdaHan

Çözüldü✓ Sahibinden Güvende Ürün iade ettim ama kargolanması bekleniyor yazıyor

İptal etmiş iade etmiş paketi açarken videoya çek ilk gönderirken çektin mi test ederken falan durdurmadan kayıt altına al test et
Top Bottom