Arama sonuçları: *

1. U

Bilgisayar sürekli mavi ekran veriyor

Ne demek istediğini anlamadım
  2. U

Bilgisayar sürekli mavi ekran veriyor

Herkese iyi akşamlar. Bilgisayarını açtığımda sürekli mavi ekran veriyor ve kendini otomatik onarıma alıyor. Hdd ve ssd kullanmıyorum. Ramleri sök tak yaptım ve bios pilini çıkartıp taktım fakat bir şey değişmedi yardımcı olur musunuz.
  3. U

İslemci ve ekran karti sonrasi ekran gelmiyor

Merhaba, bugün ikinci el Ryzen 5 1600 AF aldım. Kardeşimin sistemi için test etmek amacıyla kendi bilgisayarıma taktım, benim işlemci Ryzen 5 5600, anakart B550 Gaming X, ekran kartım RX 6600. Ekran kartından MSI RX 570 4 GB ile değiştirdim. Sonra güç tuşuna bastım RAM'in RGB'si yandı kasanında...
  4. U

Çözüldü✓ PC bios girebiliyor fakat çıktıktan sonra gigabyte yazısında kalıyor

Denicem 1682285401 Tek slot yapınca çalıştı 3200mhz
  5. U

O şekilde taktım fakat yine aynı şey oluyor 1682284833 Bu şekilde kalıyor gigabyte yazisinda
  6. U

Deniyorum 1682284462 Oldu çok teşekkür ederim şimdi xpm den ramleri yükseltirsem aynı şey olurmu
  7. U

Xmp ayarını açtıktan sonra böyle oldu ve sahada düzelmedi bios pili değiştim ramleri tak çıkar yaptım ne yapmam lazim
  8. U

Cs go da bıçak çıkarttım nasıl satabilirim

tamamdır bynogameden satıcam
  9. U

anladım teşekkür ederim
  10. U

eyvallah
  11. U

valla bende inanamadım tek 45 tl kalmıştı şansımı deniyim dedim çıktı valla