Arama sonuçları: *

1. fieryz

Çözüldü✓ Rx580 bu kasaya sığar mı?

Uygundur ama ekran kartı çok kötü onu söylemem lazım. İkinci ele yönelin, Izoly'den herhangi bir şey almayın sakın.
  2. fieryz

Bu sisteme kaç e lazım PSU önerisi öneri

Teknobiyotik'ten alabilirsin.
  3. fieryz

Yardım AliExpress sipariş 150 euro altında olmasına rağmen gümrükte kaldı

Aliexpress üzerinden siparişlerim kısmına girin, oradan anlaşmazlık başlatın. Bu şekilde belki paranızı geri alabilirsiniz.
  4. fieryz

Monitörümün sol üst tarafında 100 yazıyor

Ekran görüntüsü atın, ekran kartınız nedir? FPS sayacı açmışsınız muhtemelen.
  5. fieryz

Yardım AliExpress sipariş 150 euro altında olmasına rağmen gümrükte kaldı

Oradaki toplam fiyat baz alınır, verginin eklenmemiş hali olan fiyata değil vergi dahil fiyatına bakacaktınız yani. Yanlışlık yok, kanunlara göre bu ürünü kişisel alım dahilinde ülkeye sokamazsınız. 7391 TL 201 Euro yaptığından ötürü ürününüz gümrükten geçememiş.
  6. fieryz

M2 ssd onerisi (500gb)

https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kioxia-exceria-g2-lrc20z500gg8-pci-express-3-0-500-gb-m-2-fiyati,497380750.html DRAM'i olan bir model, bu bütçede alabileceğin en iyi SSD bu olur.
  7. fieryz

Yardım 2000bin tl kuletipi soğutucu önerisi

Thermalright Frost Commander al. Alabileceğin en tepe modellerden biri. https://www.gaming.gen.tr/urun/407611/thermalright-frost-commander-140-black-tl-d14x-140mm-tl-c12pro-120mm-5-x-8mm-isi-borulu-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/?ref=akakce&v=1.44
  8. fieryz

Yardım LG UltraGear 24GN65R-B vs aoc 24g4xe hangisi alınır

24G4X daha üstün bir model, aradaki 900TL farka değer.
  9. fieryz

O fiyat civarına alabileceğin en iyi ürünlerden biridir o PSU, güvenmeme sebebin daha önce adını duymamansa senin duymaman o ürünün iyi olmadığı anlamına gelmiyor. PSU'nun güvenilirliği ve kalitesi oldukça iyidir, korumaları da yeterlidir. Rampage, Gamepower gibi markaların klasmanında sanma...
  10. fieryz

O zaman arkadaşın yukarıda önerdiği Raijintek Cratos'u alabilirsiniz.
  11. fieryz

Bütçeniz ne kadar?
  12. fieryz

Yardım Rampage prolix kasa güvenilir midir?

Vasat, en yakın zamanda kalitesi ve güvenilirliği bilinen bir modele yönelmenizi öneririm. Elinizde bu PSU varsa kullanabilirsiniz, sorun yaşayacağınızı sanmam ancak işi şansa bırakmayın.
  13. fieryz

Yardım CS 2 Çözünürlük sorunu yardim

NVIDIA son sürücüsü sorunlu, DDU ile şu anki sürücüyü kaldırıp 556.12 sürümünü kurun. https://www.nvidia.com/tr-tr/drivers/ https://forum.donanimarsivi.com/konu/rehber-ddu-ile-sueruecue-kaldirma-rehberi.105826/ Rehberde bahsedilmemiş ancak güvenli moda girip kaldırın sürücünüzü.
  14. %25 İndirimli CS2 Skinleri

Sanal Ürün %25 İndirimli CS2 Skinleri

Envanterimdeki skinleri %25 indirimle satıyorum. Fiyat olarak o anki dolar kurunu ve topluluk pazarındaki en ucuz listelemeyi baz alıyorum. Ödemeyi IBAN üzerinden alıyorum, ödeme sonrası aldığınız skini gönderiyorum. Cüzi miktarda ek indirim yapabilirim, ilgilenenler Discord veya forum üzerinden...
  15. fieryz

İtopya hakkında öneri

4 yıl önce öyleydi. 4 yıl önceki mesaja ne diye şimdi cevap verdin? Orasını da anlamadım gerçi.
  16. fieryz

Çözüldü✓ 32 RAM biosta 16GB gözüküyor

CPU-Z indirsin, SPD ve Memory kısımlarına girip ekran görüntüsü atsın.
  17. fieryz

Hangi sistemi almalıyım? Nvidia VS AMD

Üstteki sistem daha iyi göründü gözüme. DDR5 olduğu için geleceğe yönelik iyi bir seçim gibi duruyor.
  18. fieryz

Taşınıyoruz Ekran kartı pakatlemem nasıl

Hiçbir şey olmaz, at bagaja gitsin.
  19. fieryz

Çözüldü✓ 32 RAM biosta 16GB gözüküyor

Nereden almış? Fake olma ihtimali var. Bütün modeller aynı mı? Eğer değilse aynı olanları anakarta 1-3 ve 2-4 şeklinde takmalı.
  20. fieryz

Hangi kulaklığı almalıyım?

Öncelikle Razer'ın 7.1 Surround Sound adlı uygulamasını indirmeniz gerek. Ardından kutu içerisinden çıkan aktifleştirme kodunu uygulamaya yazdığınız anda kullanabilirsiniz. Ancak 7.1 önermem, hiçbir işe yaramıyor ayrıca seslerin çok kötü ve boğuk gelmesine sebebiyet veriyor. Stereo olarak...
Top Bottom