Arama sonuçları: *

1. G

bannerlord 1100 modu

Merhabalar bannerlord 1100 europe modunda haritada gezerken fazla fps kaybı oluyor gölgelendirme veyahut neyi kısmak fps az daha olsa arttırır var mı herhangi bir ayar?
  2. G

Faceit Mantıklı Mı??

sapık gibi oynaman lazım değmez
  3. G

SONUNDA HAYALİMDEKİ SİSTEME SAHİP OLDUM

hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip eder inşallah hocam
  4. G

Aoc 24G4XE 4369tl alınır mı?

bilgim yok mlsf
  5. G

Aoc 24G4XE 4369tl alınır mı?

hocam benden demesi monitör alıcaksanız net pivot destekli alın çok rahatlatıyor her konuda bana da demişlerdi aldım ve iyi ki de almışım diyorum
  6. G

Şehidin var TÜRKİYE!

allah rahmetinden bahşetsin
  7. G

iphone 8 plustan hangi iphone geçilir?

sağolun hocam öneriniz için 8 plusu satamam malesef çünkü satılacak bir yanı yok nfc çalışmıyor home motor tuşu bozuk hassiyeti yok 1725971706 neden iphone 13 altı olmaz hocam yazılım desteğinden dolay mıdır?
  8. G

iphone 8 plustan hangi iphone geçilir?

iphone 8 plustan hangi f/p iphone geçilir bu arada geçme sebebim apple watch 5 güncelleyip apple watch a e sim paketi almak o yüzden telefonu güncellemeyi düşünüyorum çok masraflı olmayacak sıfır ya da ikinci el hangi iphone modellerine baksam iyi olur?
  9. G

ninento switch oled mi yoksa düz steam deck mi

sizce steam deck ilk versiyonu iyi değil diyorlar steam deck oled arasında baya fark varmış yoksa onu almak yerine nintendo switch çipli kırdırılmış oled mi alayim?
  10. G

Spider-Man Remastered Türkçe yama önerisi

sorunsuz çalıştı mı siz de
  11. G

smite 2 erken erişim alınır mı ?

steamde 5 dolar var 2015 den beri smite oynuyorum tabi bıraktım bayadır oynamıyorum ama grafikleri çok güzel geldi iyi geliştirmişler ama çok az şampiyon var şuan sizce smite oynayan arkadaşlar varsa siz ne diyorsunuz bu işe 1724625777 27 sinde çıkıyo
  12. G

Oyunlarda FPS nasıl görebilirim?

13. G

4060 CS2 düşük performans

yeniden oynatma açık mı alt z basıp bakın
  14. G

kaspersky mi malwarebytes mı ?

başlıkta yazdığı gibi hangisini kullanmak daha iyi olur ?
  15. G

4060 1080P tüm oyunları oynatır mı

steamde en çok kullanılan kart şuan 3060 rockstar bu gibi kartlara gta 6 elverişli yapmazsa kendi ayaklarına sıkarlar bu çok basit bir şey ilk çıktığında optimize olarak vasat olur pc de ama tahminimce güncelleme getirip oynamaya elverişli hale getirirler 4060 ise bence mediumda zar zorda olsa...
  16. G

RTX 3060 mı RX 6600 mı

rx 6600 den biraz daha iyi bide dlss görüntü kalitesi daha iyi fsr a göre o yüzden yoksa vramle felan alakası yok 1723918746 bu ekran kartını sıfır mı alıcan
  17. G

RTX 3060 mı RX 6600 mı

3060
  18. G

Acil Doğum Günü Hediyesi Önerisi

lan bugünde benim abimin doğum günü :D
  19. G

nvidia 6 ağustos güncellemesi cs2 de sorun yaratıyor mu?

bundan önceki 16 temmuz güncellemesi cs2 de 75hz kitliyordu bende bazı insanlarda bu sorunu yaşamış ve önceki sürüme dönmüştü 6 ağustosta yeni çıkan güncelleme sorun var mı cs2 de problem yaratıyor mu
  20. G

apple watchta düşme algılamayı açmak lazım mı ?

apple watch düşme algılama ve hareketsiz kalınca ambulansı arama seçeneği yanlış çalıştığı oluyor mu uygulamada yazılımsal bir hata olup ambulans çağırma durumu olabiliyor mu yoksa çok kesin olarak hareketsiz oldugunda mı ambulans çağırma durumu oluyor ?
Top Bottom