Neler Yeni

iphone 8 plustan hangi iphone geçilir?

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
iphone 8 plustan hangi f/p iphone geçilir bu arada geçme sebebim apple watch 5 güncelleyip apple watch a e sim paketi almak o yüzden telefonu güncellemeyi düşünüyorum çok masraflı olmayacak sıfır ya da ikinci el hangi iphone modellerine baksam iyi olur?

'SteeL

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Mehmet B
iphone 8 plustan hangi f/p iphone geçilir bu arada geçme sebebim apple watch 5 güncelleyip apple watch a e sim paketi almak o yüzden telefonu güncellemeyi düşünüyorum çok masraflı olmayacak sıfır ya da ikinci el hangi iphone modellerine baksam iyi olur?
Hocam kesinlikle Pro bir model alın , düz modellerde 60 hz ekran var.
bütçeden yana sorun yoksa bekleyin 16 pro alın eger bütçe ksııtlıysa 13 pro veya 14 pro alınabilir.

bu arada 8 plusu satarsanız alabilirim.

gymice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
gymice
illa iphone diyorsanız artık 13 ve üstü dışında düşünmeyin derim

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Eray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kesinlikle Pro bir model alın , düz modellerde 60 hz ekran var.
bütçeden yana sorun yoksa bekleyin 16 pro alın eger bütçe ksııtlıysa 13 pro veya 14 pro alınabilir.

bu arada 8 plusu satarsanız alabilirim.
sağolun hocam öneriniz için 8 plusu satamam malesef çünkü satılacak bir yanı yok nfc çalışmıyor home motor tuşu bozuk hassiyeti yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

illa iphone diyorsanız artık 13 ve üstü dışında düşünmeyin derim
neden iphone 13 altı olmaz hocam yazılım desteğinden dolay mıdır?

Volkan:/

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
796
İsim
Volkan
İphone 13 al sonra da 17 bekle diyen olursa kafa atarım ekrana bir bitmediler yok 16 bekle yok 17 bekle tadı kaçtı bu işin muhsin bu arada abartmaya gerek yok içerik üreticisi değilsen 13 al bak keyfine güzel telefon

Top Bottom