Arama sonuçları: *

1. KeremCagan

PC Kapanırken Donuyor

Arkadaşlar Linux Mint işletim sistemi kullanıyorum. Windows 8.1, Windows 10 da kullandım önceden bu cihazda. Onlarda bu sorun yoktu ama Win8.1 dahil çok yavaş çalışıyordu cihaz. Linux hiç yormuyor gayet rahat çalışıyor cihaz. Fakat Linux'ta yaşadığım genel sorun (3 - 4 dağıtım denedim, hepsinde...
  2. KeremCagan

Thermaltake Versa T25 için RGB Egzoz Fanı Önerisi

İyi akşamlar. Thermaltake Versa T25 kasaya sahibim. 2 tane RGB egzoz fanı almayı düşünüyorum. Üst tarafa takacağım. Kasada mevcut egzoz fanı bulunuyor zaten arkada. F/P RGB egzoz fanı önerisi yapabilir misiniz?
  3. KeremCagan

İtopya Hazır Sistem Ekran ve Anakart Garanti Belgesi

İyi akşamlar. 1.5 ay önce itopyadan hazır sistem aldım. SSD,ram onların garanti belgesi falan çıktı fatura falan da çıktı ama ekran kartı ve anakart garanti belgesini göremedim. Kitapçığa falan da baktım. Nerede olabilir varsa, yoksa sorun çıkartır mı bir yerde okumuştum fatura olması yeterli...
  4. KeremCagan

İTOPYA SİSTEM GARANTİ BELGESİ

Herkese teşekkürler yardımları için :).
  5. KeremCagan

Ram,SSD onlarda da mı bulunuyor? Kutulara falan bakmadım. Acaba fatura üzerine falan mı uygulanıyor merak ettim.
  6. KeremCagan

Onlardan kitapçık çıktı fakat Ram, SSD vs onlardan çıkmadı sanırsam. Umarım gözümden falan kaçmamıştır. Satmak istesem alıcıya faturayı vermem yeterli olacak mı yani?
  7. KeremCagan

İyi günler. Yaklaşık 1 ay önce sistem aldım İtopya üzerinden. Fatura vs her şey tam lakin garanti belgesi çıkmadı. Garantiye yollamak istesem veya satmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim? (Ekran kartından ve ana karttan kitapçık çıktı ama detaylı bakmadım onların garantisi kitapçıkların içinde...
  8. KeremCagan

İnceleme Rampage SG-R 218

Alacağım gibi duruyor. Teşekkürler rehber için :D.
  9. KeremCagan

İnceleme Rampage SG-R 218

Hocam ben titreşim istemiyorum kapatma gibi bir şansım var mı?
  10. KeremCagan

Snopy Rampage SG-R218 Gamepad Nasıldır?

Hocam ben titreşim istemiyorum. Titreşimi kapatma gibi bir şansım var mı? 1611865081 Hocam ben de sanırım çoğu kişinin aksine titreşimi sevmeyenlerdenim. Yani sevmiyorum değil de, o kadar önemsemiyorum. Alacağım gibi duruyor.
  11. KeremCagan

O kadar mı kötü? Peki bu fiyat bandına önerebileceğiniz başka bir alternatif var mı?
  12. KeremCagan

Pek Gamepad'lerden anlamam. Bazı gamepad yorumlarında çarpraz algılamıyor vs yorumlar gördüm. Bunda bu tarz bir durum yaşar mıyım?
  13. KeremCagan

https://www.hepsiburada.com/snopy-rampage-sg-r218-ps3-pc-x-input-kirmizi-usb-1-8m-joypad-p-HBV00000KLND2 Abilerim bu Gamepad'i kullanan var mı? İdare eder mi sizce 100TL ye değer mi?
  14. KeremCagan

100 TL - 150 TL F/P Oyuncu Kulaklık Önerisi

Edit : Bütçe 150 TL oldu
  15. KeremCagan

Zaten şu anda kulak içi kullanıyorum. Bıktım usandım temizlemekten. 1603966160 Bu kulaklığı kullanmayı yeni bıraktım arızalanması sebebiyle. Kulaklık aramaya onu kullanırken başladım kafamı feci acıtıyordu 1603966193 Şu an JBL kulak içi kullanıyorum.
  16. KeremCagan

İyi günler öncelikle. Maksimum 100 TL F/P bir oyuncu kulaklığı önerebilir misiniz ? (Bütçe yükseltmek gibi bir olanağım yok ve bilindik markalar olursa memnuniyet duyarım) Teşekkürler şimdiden.
Top Bottom