Neler Yeni

Snopy Rampage SG-R218 Gamepad Nasıldır?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede güzel gamepad. Bazen itopya da indirime de giriyor.
Pek Gamepad'lerden anlamam. Bazı gamepad yorumlarında çarpraz algılamıyor vs yorumlar gördüm. Bunda bu tarz bir durum yaşar mıyım?

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
ÇÖP! Alma. Kullanıyorum, titreşimin bol olduğu yerlerde ya oyundan atıyor ya da Windows Gamepad'i algılayamıyor. Sakın alayım deme!

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ÇÖP! Alma. Kullanıyorum, titreşimin bol olduğu yerlerde ya oyundan atıyor ya da Windows Gamepad'i algılayamıyor. Sakın alayım deme!
O kadar mı kötü? Peki bu fiyat bandına önerebileceğiniz başka bir alternatif var mı?

Earwven

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,226
İsim
Ali

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
O kadar mı kötü? Peki bu fiyat bandına önerebileceğiniz başka bir alternatif var mı?
Hocam açıkçası ben bu titreşim olayından dolayı bezdiğim için biraz sinirliyim bu Gamepad'e, o yüzden biraz abartmış olabilirim. Dersen ki ben titreşimsiz de oynarım, o zaman al gitsin.

Bu fiyat bandında çok alternatif yok, sana onu söyleyeyim ilk öncelikle. Belki şunu alabilirsin ama ne kadar kaliteli bilmiyorum.

Onun dışında sıkıntısız, adam akıllı bir şeyler arıyorsan bütçeyi 200 TL yapman gerek. Eğer yapabilirsen şunu tavsiye ederim. Ben senin yerinde olsaydım, ne yapar eder biraz daha para biriktirip bunu alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Kerem Çağan Sarıkaya
Hocam ben titreşim istemiyorum. Titreşimi kapatma gibi bir şansım var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam açıkçası ben bu titreşim olayından dolayı bezdiğim için biraz sinirliyim bu Gamepad'e. Dersen ki ben titreşimsiz de oynarım, o zaman al gitsin.
Hocam ben de sanırım çoğu kişinin aksine titreşimi sevmeyenlerdenim. Yani sevmiyorum değil de, o kadar önemsemiyorum. Alacağım gibi duruyor.

42877

80+ Bronze
En İyi Cevap
3
Hocam ben titreşim istemiyorum. Titreşimi kapatma gibi bir şansım var mı?
Oyun içi menülerden kapatabilirsiniz, titreşimi tamamen kapatma olayını araştırdım ama bulamadım. Biraz daha beklersen + - listesi yapabilirim 5-10 dakika içinde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

SG-R218'in artı yönleri:
+Bu fiyata göre bence görünüşü çok güzel.
+Yarım gaz verebiliyor olman ancak burada bir parantez açmak lazım. Bu yarım gaz olayı sonlara yakın belli oluyor. Yani şöyle, oradaki yarım gaz veya sertlik olayı sadece tam gaz yapmadan biraz önce oluyor. Yani bir tam var bir de tamdan önceki adım var.
+Tuşlara basıldığında deli gibi ses çıkarmıyor, benim için yeterince sessiz bir gamepad.
+Malzeme kalitesi bu fiyat için iyi denebilir.
+Örgü kablolu olması.

Eksi yönleri:
-Analogları biraz gıcırdamaya başladı.
-İlk aldığınızda elinizi leş gibi plastik kokutuyor ancak belli bir kullanımdan sonra koku yapma olayı tamamen ortadan kalkıyor.
-Ve son olarak bu lanet titreşim sorunu! Oyun çok fazla titreşim efekti verince kol yazılımsal olarak çıkıyor ya da oyundan atıyor, yani titreşimin bol olduğu -Forza Horizon 4 gibi- oyunlarda deli oluyorsunuz. Buraya bir parantez açmak lazım, titreşimin olmamasından çok rahatsız olmazsanız oyun ayarlarından titreşimi kapatabilirsiniz. @KeremCagan

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,058
Üyeler
153,652
Son üye
Cody
Top Bottom