Arama sonuçları: *

1. U

COVID-19 testim pozitif

Geçmiş olsun 🙏
  2. U

Sistemi alıyorum, yorumunuz değerli ne dersiniz ?

Yorumunuz ve öneriniz için teşekkür ederim. Araştırıp değerlendiricem sağolun 1616682727 Sonuna kadar A2000'cisiniz :DDeğerlendirilebilir teşekkür ederim
  3. U

Arkadaşlar herkese alıntı yaparak cevap vermiyorum çok konu olmaması bakımından hepinizin değerli yorumları için çok teşekkür ediyorum. Evet fiyatlar çok pahalı yaklaşık 1 aydır bakıyorum düşer mi düştü mü diye ama malesef hafta sonu doların artışı ve hala düşmemiş olması korkutucu. Geriye...
  4. U

Merhaba arkadaşlar. Yorumunuz gerçekten değerli benim için. Evet piyasa pahalı ve yarının ne olacağı belli değilken beklemek gerçekten mantıksız. https://www.gaming.gen.tr/urun/22009/blade-3600-amd-ryzen-5-3600-asus-rog-strix-rx-5600-xt-t6g-16gb-ram-500gb-nvme-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/ bu...
  5. U

10.000 TL Sistem Tavsiyesi

https://www.gaming.gen.tr/urun/22009/blade-3600-amd-ryzen-5-3600-asus-rog-strix-rx-5600-xt-t6g-16gb-ram-500gb-nvme-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/. Bu iyi gibi ama salı gibi stok bitti gelirse düşünülebilir.
  6. U

Yeni sistem ve monitör hakkında

Haklısınız görmemişim kusura bakmayın 🙏 1616246749 Görmemişim kusura bakmayın yazmanıza rağmen. Tekrar cevap için ayrıca teşekkür ederim 🙏 tekraradan hayırlı olsun
  7. U

Yeni sistem ve monitör hakkında

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Kasa parça parça mı alındı yoksa hazır sistem mi ?
  8. U

Öneri 7499 TL Hazır Sistem Önerisi! [10400F + 1660 Super]

Hocam yayın +oyun da bizi üzer mi bu ?
  9. U

Sistem iş görür mü ?

Anakartı bilerek z490 yaptım ileride yükseltme düşünürşem 11. Nesil işlemciyi anakart ı z490 altındakiler desteklemicek diye bir şey görmüştüm. Teşekkür ederim değerli yorumun için 🤚
  10. U

Sistem iş görür mü ?

10600 e müsade ediyor sadece. 10600KF ile arasın da fark var galiba onun için düşünmedim. 1615907687 Teşekkür ederim 🙏
  11. U

Sistem iş görür mü ?

Bu şekilde karar kıldım. Hazır sistem'de birkaç değişiklik ile beraber. Ne düşünüyorsunuz ? Teşekkür ederim iyi forumlar 🙏
  12. U

Uyumlu anakart ve işlemci yükseltme tavsiyesi

Ram 8 X2 16 GB 3200 MHz lazım bence. Diğerleri için bir şey diyemiyorum bilgim yok o kadar.
  13. U

BU KASAYI ALIYORUM SON DOKUNUŞ

Yok öyle bir algı oluşturmayayım. Bilgim az olduğu için pek bilemiyorum açıkçası kusura bakılmasın. Anakart da 1 seçenek daha var onu da seçebilirim ama o da fazla farklı değil sanırım
  14. U

Beklemek istemiyorum ne yazık ki. İlerisi için kesin düşer diye garanti bir şey de yok malesef. En azından benim görüşüm böyle yanlış anlaşılmasın. Biraz ivedi diyelim
  15. U

Merhabalar 🤚 Evet bu zamanda kasa toplamak tamamen sıkıntı ama ileride revize edilecek şekilde düşünelim. https://www.itopya.com/wtcn-super-amd-ryzen-5-3600-gigabyte-geforce-gtx-1660-super-oc-6gb-16gb-ddr4-480gb-ssd-geforce-espor-pc/ PSU - WD 500 GB SN550 OLUCAK SSD - WPM GOLD ZERO Bu...
  16. U

gtx 1660 super en uygun fiyatlı pc

Bende bunda kararsız kaldım alınır mı ? 1615671241 Bu kasa da.
Top Bottom