Arama sonuçları: *

1. emircanozdemir1412

sanal çekirdek öğrenme

anladığım kadarıyle 2gerçek 2 sanal toplam 4 çekirdekli mi oluyor ?
  2. emircanozdemir1412

sanal çekirdek öğrenme

işlemcim İntel E5700 çift çekirdekli bir işlemci 2 adet çekirdeği olduğunu biliyorum fakat sanal çekirdek sayısının kaç tane olduğunu bilmiyorum bunu nasıl öğrenecem ?
  3. emircanozdemir1412

GPU kullanımı %0

darboğaz söz konusu değil reis neden bir türlü bulamadım 1589671325 masaüstü 1589671350 ne yapmam lazım
  4. emircanozdemir1412

Görev yöneticisi disk %100 sorunu

Muhtemelen HDD(Harddisk) kullanıyorsun. SSD de böyle bir şey ile karşılaşmazsın
  5. emircanozdemir1412

GPU kullanımı %0

öncelikle selamlar iyi forumlar Nvidia Geforce 7300SE/7200GS sorun şu oyun esnasında MSI Afterburner ile kontrol ediyorum GPU gözüküyor ama %0 kullanım hiçbir oyunda artmıyor. en güncel sürücü yüklü bütün ekran kartı sürücülerini temizleyip temiz kurulumla kurdum gene olmadı. ekran kartını pc...
  6. emircanozdemir1412

GameBooster mı AOC mu?

gamebooster marka olan monitör daha iyi ama AOC de yandan baksan bile renkleri dogru gösterecek panel mevcut sana fazla etki etmeyecek ise dedigim gibi gamebooster
  7. emircanozdemir1412

internet hızı nasıl ölçülür

www.speedtest.net
  8. emircanozdemir1412

Masaüstü bilgisayar için wifi

kablolu baglantı ping ve hız açısından daha iyidir kablo öneririm illede kullanacam diyorsan itopyadan 200tl ye güzel bir tane alabilrisin
  9. emircanozdemir1412

8 pin ekran kartı 6 pin takılabilirmi

ekran kartının istediği güç yetersiz kalacaktır bu sebepten kasmalar droplar olabilir ve ısındıgı zaman fanlar yeterli hızda dönmez veya hiç dönmeyebilir
  10. emircanozdemir1412

bu SSD alınır mı?

alınır tabiiki
  11. emircanozdemir1412

20 Mbps İnternetle 4K video izlenir mi?

izlersin ama aradasırada takılma olabilir oda internet hızından kaynaklıdır 4k monitörün var ise sorun yok
  12. emircanozdemir1412

Öneri En iyi internet sağlayıcı

fiber bir türknet alt yapısı mahallende var ise tabii ki türknet
  13. emircanozdemir1412

Yardım 3200Mhz Ram 2666Mhz olarak işlem görüyor

bios menüsünden halledebilirsin ramların frekans hızlarını
  14. emircanozdemir1412

iki farklı ram

ramlardan biri yanmış olabilir çünkü frekans farklılıkları olunca droplar takılmalar vs. olur mavi ekran ramın yanmış olmasından kaynaklanıyor olabilir
  15. emircanozdemir1412

DDR 4 vs ddr3

ilerki zamanlarda daha fazla ram ihtiyacın çıkar ddr4 ram daha hızlı çalışır ve ileri dönüktür
  16. emircanozdemir1412

165 Hz Monitör Önerir Misiniz?

donanım arşivinin son videosunu izleyebilirsin fiyatına göre gayet iyi bir monitör
  17. emircanozdemir1412

bannerlord kasma sorunu

ayarlar kısmından anti-aliasing i kapatabilirsin
  18. emircanozdemir1412

Yeni başlayanlar icin

2500 tl bütçeye bilgisayar alacaksan almaman daha iyi bu devirde doların 6.70 i geçtigi zamanda 2500 tl ye bilgisayar alacagın bilgisayar patates olur
  19. emircanozdemir1412

Yardım Bu kart bu fiyata alınır mı

alınır. ama 2. el yada kullanımamış gönderildiğinden emin ol
  20. emircanozdemir1412

ram ekleme yardım edebilirmisiniz ?

frekanslarına yani mhz'lerinin aynı olmasına dikkat edeceksin onun dışında bir sorun olmaz
Top Bottom